Za komfortom a romantikou do Prahy

Hotel Popelka **** poteší všetkých návštevníkov Prahy tak dobrou dostupnosťou do centra, ako aj komfortným vybavením. Len 5 minút od hotela nájdete električkovú zastávku U Zvonu, stania metra Anděl je vzdialená 10 minút. Ľahko sa tak dostanete, kamkoľvek budete potrebovať.

Ubytovanie je zabezpečené v izbách s TV, telefónom, minibarom, trezorom a samozrejme i vlastnou kúpeľňou s WC a sušičom vlasov. Nájdete tu ale aj hotelovú kozmetiku, uteráky a župan. Na izbe sa zdarma pripojíte k WiFi internetu.

Súčasťou hotela je aj lobby a reštaurácia, kde sa podávajú raňajky formou bohatých švédskych stolov. Na romantickú večeru si môžete zájsť do reštaurácie Anděl len 6 minút električkou od hotela.

Hotel disponuje vlastným uzavretým parkoviskom, ktoré hosťom ponúka zadarmo. Ak bude potrebné, batožiny je možné uschovať na recepcii. Po celú dobu pobytu je vám k dispozícii ochotný personál.

Dodatočné info

 • Po zakúpení pobytu si rezervujte termín u ubytovacieho zariadenia (popelka@hotelpopelka.cz, +420 251 115 000). K záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný len s platnou rezerváciou a pri nástupe je nutné preukázať sa vytlačeným kupónom.

 • S rezerváciou vám ochotne pomôže naša zákaznícka podpora (+421 233 006 990, info@travelking.sk). Stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín pobytu.

 • Príplatky za deti sa platia až na mieste.

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 11,9 rokov 400 Kč/noc vrátane ubytovanie a raňajky.

 • Dieťa od 12 rokov a ďalšia dospelá osoba 600 Kč/noc vrátane ubytovanie a raňajky.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik zakázaný

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Pavlína H.)

Ubytováni na velmi vysoké úrovni. Krásný a čistý apartmán. Odpovídá popisu. Snídaně v ceně. Vždy se dalo vybrat. Dokonce i sladké koblížky, lívanečky. V blízkosti tramvaje. Blízko metra Anděl. Vstřícný a usměvavý personál.

Vynikajúce (Milada A.)

Hotel je příjemný, totéž platí o personálu. Snídaně byly výborné, každý si mohl najít to, co má rád. Prošli jsme se po Praze, byly na dvou výstavách a nakonec i v divadle.

Vynikajúce (Lenka H.)

Hotel velmi pěkný, personál usměvavý a snídaně nadstandardně pestrá - počínaje běžným jogurtem, lupínky, zeleninu, ovoce, studený bufet, vajíčka, párky, přes palačinky, teplou sekanou s fazolemi, polévku až k sypaným i běžným čajům, džusy, výborné kávě s možností kelímku na kávu s sebou. A to jsem rozhodně nevypsala všecko. Večeři jsme objednanou neměli, nemohu hodnotit. Poloha taky celkem dobrá - kousek od tramvaje, 5 minut tramvají na metro. Nedostatky mně žádné nenapadají.

Tipy na výlet

Staromestské námestie a orloj

Staromestské námestie a orloj

Pri návšteve Prahy si nenechajte ujsť návštevu turistického srdca mesta - Staromestského námestia. Spletité uličky Starého mesta vás zavedú na miesto starej radnice s vežou a unikátnym stredovekým orlojom, ktorý je jedným zo symbolov Prahy. Ďalej tu nájdete Pomník Majstra Jána Husa, Týnsky chrám a jedinečný rokokový Palác Kynských. V blízkom okolí potom stojí za návštevu Židovské mesto, Klementinum, Rudolfinum, Múzeum Čokolády či erotiky a mnoho ďalších zaujímavostí.

Karlův most a Pražský hrad

Karlův most a Pražský hrad

Užite si jedno z najkrajších miest sveta plnými dúškami. Stačí prejsť nezameniteľný Karlov most a pred vami sa rozprestrie Malá Strana, Hradčany, Pražský hrad s Katedrálou sv. Víta a najkrajším výhľadom na stovežatú Prahu. Kým romantiku si užijete na Petříne, Staré mesto vás očarí množstvom pamiatok a svojou nezameniteľnou atmosférou s kaviarňami a výbornými reštauráciami. Vyskúšať môžete napríklad prechádzku kočom alebo plavbu po rieke Vltave.

Národné divadlo

Národné divadlo

Praha ponúka veľa možností, kam vyraziť za kultúrou, čo by ste si však rozhodne nemali nechať ujsť, je Národné divadlo. Vychutnať si divadelnú hru v jednej z najznámejších historických budov je naozaj zážitok. Kvôli predchádzajúcim skúsenostiam neodporúčame kdekoľvek v priestoroch alebo v blízkosti divadla manipulovať s otvoreným ohňom.