Pobyt v obľúbenom hoteli na Jesenicku

Vydajte sa za krásami Jesenicka a ubytujte sa v Hoteli Zlatý Chlum *** 3 minúty od mesta Jeseník. Hotel ponúka prakticky zariadené izby s TV s plochou obrazovkou, písacím stolom, telefónom a vlastnou kúpeľňou so sprchou. Pre najmenších je možnosť zapožičania detskej postieľky.

V príjemnej reštaurácii ochutnáte najmä tradičné české pokrmy, ale aj lahôdky zo zahraničia vrátane rybích špecialít. Súčasťou reštaurácie je detský kútik a hotel umožňuje aj zapožičanie detskej stoličky. Na ponuku kvalitných vín sa môžete tešiť v hotelovej vinárni.


Na portáli Booking.com získal Hotel Zlatý Chlum *** skvelé hodnotenie 8,2/10.


Hosťom je k dispozícii sauna s odpočivárňou a fitness. V Jeseníkoch sa nikdy nebudete nudiť, v okolí je mnoho výletných miest, či už sa jedná o mestá alebo vrcholy hôr. Na zjazdovku Miroslav je to 10 km.

Dodatočné info

 • Deti do 3,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Deti do 14,9 rokov 200 Kč (cca 8 €)/noc vrátane lôžka a raňajok.

 • Deti od 15 rokov za polovicu ceny kupónu vrátane všetkých služieb.

 • Zapožičanie detskej postieľky 100 Kč (cca 4 €)/noc.

 • Na mieste je možné dokúpiť večere.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.

 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v hoteli. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.

 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 50 Kč/noc malé plemená, 100 Kč/noc veľké plemená

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou nie je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Miroslav B.)

Za tu cenu, perfektní. Pro nenáročné lidi úplně super, super sauna, dobrá kuchyň. Hotel čistý, silná wi-fi. Vracím se tam strašně rád, protože jsem spokojený, mají tam i koutek pro děti, pro rodiny ideální. Už tem jedu po několikáté, hotel se nachází v dobré lokalitě. Od hotelu se dá dostat na Praděd, Králický Sněžník, Šerák, Keprník, Vysoká hole, Obří skály atd.

Skvelé (Hana K.)

Hotel odpovídal popisu a fotkám na stránkách, prostředí hotelu příjemné. Personál byl velmi milý a ochotný. S kupónem nebyl problém. Hotel leží v dobré lokalitě pro výlety (např. Jeskyně Na pomezí, Na špičáku, Čertovy kameny, Zlatý chlum..).

Vynikajúce (Pavla K.)

Věděli jsme, kam jedeme Vraceli jsme se do hotelu již podruhé a byli jsme velice spokojeni.

Tipy na výlet

Bobová dráha Vrbno pod Pradědom

Bobová dráha Vrbno pod Pradědom

Chcete zažiť s rodinou alebo priateľmi trochu adrenalínu? Potom neváhajte a navštívte 840 metrov dlhú bobovú dráhu s celoročnou prevádzkou. Do jedného bobu sa zmestia dvaja jazdci a nemusíte sa báť ani zjazdu s malými deťmi. Rýchlosť si totiž vždy volíte sami. Prajeme príjemnú jazdu!

Praděd

Praděd

Prečo sedieť na hoteli, keď sa neďaleko od vás týči do výšky 1 492 m n. m. najvyššia hora Moravy a Sliezska? Na vrchole hory panuje drsné počasie a priemerná ročná teplota neprevyšuje 1 °C. To vás ale vôbec nemusí trápiť, pretože až na vrchol vedie asfaltová cesta a vo vysielači nájdete aj reštauráciu a vyhliadku. Za dobrého počasia vás čaká až neuveriteľný rozhľad, kedy môžete vidieť Beskydy, Sněžku, ale aj Vysoké Tatry s Malou Fatrou či Alpy v Rakúsku.

Karlova Studánka

Karlova Studánka

Navštívte malebné kúpele uprostred hôr, ktoré boli založené už v roku 1785. Starobylé kúpele v modernom šate ponúkajú kúpeľné pavilóny s krásnou architektúrou, umelý vodopád a kúpalisko. V meste nájdete aj geologickú expozíciu, drevený hudobný pavilón z 18. storočia a mnoho kaviarní. Po menšom výstupe po modrej sa potom dostanete na vyhliadku Rolandův Kameň.