Pobyt v obľúbenom hoteli na Jesenicku

Vydajte sa za krásami Jesenicka a ubytujte sa v Hoteli Zlatý Chlum *** 3 minúty od mesta Jeseník. Hotel ponúka prakticky zariadené izby s TV s plochou obrazovkou, písacím stolom, telefónom a vlastnou kúpeľňou so sprchou. Pre najmenších je možnosť zapožičania detskej postieľky.

V príjemnej reštaurácii ochutnáte najmä tradičné české pokrmy, ale aj lahôdky zo zahraničia vrátane rybích špecialít. Súčasťou reštaurácie je detský kútik a hotel umožňuje aj zapožičanie detskej stoličky. Na ponuku kvalitných vín sa môžete tešiť v hotelovej vinárni.


Na portáli Booking.com získal Hotel Zlatý Chlum *** skvelé hodnotenie 8,2/10.


Hosťom je k dispozícii sauna s odpočivárňou a fitness. V Jeseníkoch sa nikdy nebudete nudiť, v okolí je mnoho výletných miest, či už sa jedná o mestá alebo vrcholy hôr. Na zjazdovku Miroslav je to 10 km.

Dodatočné info

 • Deti do 3,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Deti do 14,9 rokov 200 Kč (cca 8 €)/noc vrátane lôžka a raňajok.

 • Deti od 15 rokov za polovicu ceny kupónu vrátane všetkých služieb.

 • Zapožičanie detskej postieľky 100 Kč (cca 4 €)/noc.

 • Na mieste je možné dokúpiť večere.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli .
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.

Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 50 Kč/noc malé plemená, 100 Kč/noc veľké plemená

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou nie je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Martin H.)

Prostředí hotelu i okolí je příjemné. Doporučil bych změnu nebo vynalézavější snídaně. Během tří snídaní byly 3x servírovány párky. Obsluha vstřícná a příjemná. Služby odpovídaly popisu a nabídce.

Vynikajúce (Dana K.)

Hotel odpovídal popisu, obdrželi jsme vše co bylo uvedeno v kuponu, personál velmi ochotný, strava výborná - doporučuji tento hotel navštívit.

Vynikajúce (Miroslav B.)

Za tu cenu, perfektní. Pro nenáročné lidi úplně super, super sauna, dobrá kuchyň. Hotel čistý, silná wi-fi. Vracím se tam strašně rád, protože jsem spokojený, mají tam i koutek pro děti, pro rodiny ideální. Už tem jedu po několikáté, hotel se nachází v dobré lokalitě. Od hotelu se dá dostat na Praděd, Králický Sněžník, Šerák, Keprník, Vysoká hole, Obří skály atd.

Tipy na výlet

Bobová dráha Vrbno pod Pradědom

Bobová dráha Vrbno pod Pradědom

Chcete zažiť s rodinou alebo priateľmi trochu adrenalínu? Potom neváhajte a navštívte 840 metrov dlhú bobovú dráhu s celoročnou prevádzkou. Do jedného bobu sa zmestia dvaja jazdci a nemusíte sa báť ani zjazdu s malými deťmi. Rýchlosť si totiž vždy volíte sami. Prajeme príjemnú jazdu!

Praděd

Praděd

Prečo sedieť na hoteli, keď sa neďaleko od vás týči do výšky 1 492 m n. m. najvyššia hora Moravy a Sliezska? Na vrchole hory panuje drsné počasie a priemerná ročná teplota neprevyšuje 1 °C. To vás ale vôbec nemusí trápiť, pretože až na vrchol vedie asfaltová cesta a vo vysielači nájdete aj reštauráciu a vyhliadku. Za dobrého počasia vás čaká až neuveriteľný rozhľad, kedy môžete vidieť Beskydy, Sněžku, ale aj Vysoké Tatry s Malou Fatrou či Alpy v Rakúsku.

Karlova Studánka

Karlova Studánka

Navštívte malebné kúpele uprostred hôr, ktoré boli založené už v roku 1785. Starobylé kúpele v modernom šate ponúkajú kúpeľné pavilóny s krásnou architektúrou, umelý vodopád a kúpalisko. V meste nájdete aj geologickú expozíciu, drevený hudobný pavilón z 18. storočia a mnoho kaviarní. Po menšom výstupe po modrej sa potom dostanete na vyhliadku Rolandův Kameň.