Wellness pobyt uprostred malebnej krajiny

Podhorie Bielych Karpát ponúka krásne scenérie, ktoré si najlepšie vychutnáte dobre najedení a oddýchnutí. Preto sa ubytujte v Hoteli Radějov *** kúsok od priehrady Lučina, kde na vás čaká skvelé jedlo a moderné wellness centrum.

Môžete si vybrať medzi izbami Standard a luxusnejšími zrekonštruovanými izbami Superior so zrekonštruovanou kúpeľňou. V oboch typoch izieb je samozrejmosťou vlastné sociálne zariadenie a TV.

Gastronómia a wellness

Pochutnajte si v miestnej reštaurácii na tradičných moravských a českých pokrmoch, bokom nezostávajú ani jedlá z iných európskych a mimoeurópskych krajín. Reštaurácia je otvorená každý deň od 9:00 do 21:00 hodín.

Zájdite si do hotelového wellness centra, do ktorého máte v rámci prevádzkových hodín neobmedzený vstup zdarma. Oddychujte vo vírivke, fínskej saune či infrasaune. Rozohriate telo potom schladíte v ochladzovacom bazéne. Vyskúšajte tiež Kneippov chodník, ktorý je vynikajúci na prekrvenie dolných končatín.

Dodatočné info

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 13,9 rokov 450 Kč (cca 18 €)/noc na prístelke s raňajkami.

 • Dieťa od 14 rokov alebo dospelý platí 50 % z ceny kupónu vrátane ubytovania, polpenzie a služieb (konzumácia v pivničke je až od 18 rokov).

 • V týchto termínoch nie je možné kupón uplatniť 18.4. - 22.4.2019

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli .
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.

Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Simona V.)

Pobyt jsme kupovali jako dárek pro rodiče. Podle jejich reakcí byli spokojenosti naprosto se vším. Nejlepší ze všech, kde doposud byli.

Skvelé (Pavla B.)

Prostředí hotelu se nám líbilo, jídelna krásná, wellness taky na úrovni, strava výborná, personál ochotný, milý. Měli jsme pokoj Standard - starší vybavení, koupelna také starší, a malý televizor - to nás trochu zklamalo. Ale zas naopak večer ve vinném sklípku byl báječný, víno výborné, i druhá večeře, harmonikáři super! A příroda kolem krásná, a přehrada hned blízko, v létě ke koupání úžasné místo! Hned vedle je restaurace k občerstvení, doporučujeme!

Vynikajúce (Anna F.)

S pobytem jsme byli velice spokojeni, za cenu, kterou jsme za víkend zaplatili jsme dostali mnohem více služeb, než jsme očekávali. Nejvíce bychom chtěli vyzdvihnout báječného pana majitele, který se nám celý víkend věnoval a samozřejmě nesmíme zapomenout na neskutečný zážitek ve vinném sklípku, kde jsme se velmi příjemně pobavili, skvěle najedli a napili a jako bonus si zazpívali s při harmonice, což jen vyzdvihlo atmosféru Slovácka. Opravdu můžeme jen doporučit a moc rádi se budeme vracet.

Tipy na výlet

Slovácko

Slovácko

Oblasť nekonečných vinohradov, krásnej prírody, dobrej nálady a mnohých zaujímavých historických a kultúrnych pamiatok - to je Slovácko. Nechajte sa vtiahnuť do jedinečnej atmosféry južnej Moravy a užite si ústretovosť tunajších ľudí v jednej z mnohých vínnych pivníc. Pokiaľ máte záujem o túru alebo príjemnú prechádzku na bicykli, ste tu správne, rovnako ak vás zaujímajú starobylé hrady a zámky.

Čertoryje

Čertoryje

V geologickom podloží tejto časti Karpát sa striedajú rôzne silné vrstvy dvoch alebo viacerých usadených hornín, najčastejšie pieskovcov a ílovcov. V minulosti si ľudia mysleli, že je krajina rozrytá čertmi. Práve odtiaľ pochádza názov tejto národnej prírodnej rezervácie - Čertoryje. Zosuvy pôdy ale nemajú v skutočnosti na svedomí čerti, ale gravitácia a voda. Striedajú sa tu doliny s návršiami. Rezerváciu preslávil vzácny hmyz, rastliny a lúky pripomínajúce anglický park.

Baťov mrakodrap/Dvadsaťjednotka

Baťov mrakodrap/Dvadsaťjednotka

Baťov mrakodrap nechal v tridsiatych rokoch postaviť Jan Antonín Baťa ako sídlo riaditeľstva firmy Baťa. Vo svojej dobe išlo o unikátnu budovu inšpirovanú mrakodrapmi v USA. Tu sa nachádza povestný výťah, ktorý mal slúžiť ako Baťova kancelária. Najvyššia budova mesta má číslo 21, preto je skôr známa ako "Dvadsaťjednotka". Na jej streche sa nachádza vyhliadková terasa s kaviarňou, ktorá je prístupná verejnosti. Odtiaľ budete mať celý Zlín ako na dlani.