Užite si dovolenku s prechádzkami do jesenickej prírody i krásneho mesta Jeseník či do Zlatých Hôr. Ubytujete sa v Penzióne U Mlýna v apartmánoch pre dve alebo štyri osoby, kde nájdete vybavenú kuchynku aj ďalšie zázemie pre vaše pohodlie.

Rodinná dovolenka v Jeseníkoch

Penzión U Mlýna nájdete v krásnom prostredí blízko Rejvízu v Jeseníkoch. Ubytovanie je zabezpečené v apartmánoch vhodných aj pre rodiny s deťmi či seniorov. Všetky apartmány majú vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom a WC a vybavený kuchynský kút vrátane riadu, rýchlovarnej kanvice a mikrovlnnej rúry. Výhodou je tiež možnosť úschovy bicyklov priamo v objekte.

A čo stojí za videnie v najbližšom okolí? Navštívte Národnú prírodnú rezerváciu Rejvíz a na svojej vychádzke si urobte zastávku pri Veľkom machovom jazierku a Lurdskej jaskyni. Územie križuje množstvo turistických trás vhodných pre občasných i vášnivých turistov.

Dodatočné info

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko.

 • Ďalšie dieťa nad limit kupónu za 220 Kč (cca 8,5 €)/noc na prístelke alebo 300 Kč (cca 11,5 €)/noc na lôžku.

 • Miestny poplatok 15 Kč (cca 0,6 €)/osoba/deň.

 • Sviatočný príplatok (30.3. - 2.4.) 100 Kč (cca 3,8 €)/osoba/noc.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v penzióne .
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v penzióne . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v penzióne záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.

Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou nie je možná

Tipy na výlet

Rejvízske rašelinisko

Rejvízske rašelinisko

Navštívte unikátne rašelinisko, ktoré vzniklo pred 6 - 7 tisíc rokmi. Jednou z najčarovnejších lokalít Jeseníkov vás po drevených lávkach prevedie Náučný chodník Rejvíz. Vďaka nemu spoznáte vzácne druhy rastlín a tiež históriu tohto miesta. Hlavnou časťou rašeliniska sú Veľké a Malé machové jazierko. Miesto je tiež ideálnym východiskovým bodom pre ďalšie pre výlety napríklad na Červenohorské Sedlo, do Ramzovej alebo na Praděd.

Priessnitzove kúpele Jeseník

Priessnitzove kúpele Jeseník

Neďaleko Jeseníka leží od roku 1822 prvý vodoliečebný ústav na svete - Priessnitzové liečebné kúpele. Okrem procedúr, ktoré pôsobia priaznivo na dýchacie cesty a krvný obeh, si tu môžete vychutnať pôžitok z architektúry a krásny výhľad na hrebene Jeseníkov. Neďaleko nájdete tiež rodný dom a múzeum Vincenza Priessnitza. Deti si môžu užiť jazdu po promenáde vo vláčiku.

Jaskyňa Na Pomezí

Jaskyňa Na Pomezí

Ako vyzerá najväčšia "mramorová" jaskyňa v Česku? To môžete ľahko zistiť. Tento unikátny jaskynný systém vznikol rozpúšťaním mramoru, ktorý po milióny rokov vytváral vysoké chodby a kaskádové útvary kvapľov. Prehliadkový okruh, ktorý trvá cca 45 minút vám sprístupní 400 metrov jaskyne. V unikátnej mikroklíme vás po celý rok uvíta teplota 7,7 °C a vlhkosť vzduchu 99 %.