Ubytovanie s polpenziou v špicatom hoteli

Hotel Ski *** vás na prvý pohľad zaujme svojím nápaditým tvarom. Tento hotel v Novom Meste na Morave, v srdci Českomoravskej vrchoviny, má viac ako štyridsaťročnú históriu, priebežne však prechádza rekonštrukciou. Ubytovaní budete v prakticky zariadených izbách štandardu 3* alebo 4*, ku ktorým vybaveniu patrí satelitná TV aj vlastná kúpeľňa.

V hotelovej reštaurácii vás čaká po celú dobu pobytu výdatná polpenzia. Na raňajky si sami vyberiete z bufetu, večere si zvolíte z aktuálneho jedálneho lístka. Podávajú sa klasické české i medzinárodné jedlá.

Aktívny odpočinok vo wellness

O vyžitie počas pobytu nebude núdza. V samotnom hoteli je k dispozícii krytý bazén s vírivkou a ďalšie zariadenia wellness. Môžete vyskúšať tiež saunu, tepidárium, Kneippov chodník alebo parnú komoru.

Dodatočné info

 • Dieťa do 3,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a služby.

 • Dieťa do 14,9 rokov 350 Kč (cca 13 €)/noc na prístelke s raňajkami.

 • Dokúpenie večere pre dieťa za 110 Kč (cca 4 €)/noc.

 • Zapožičanie detskej postieľky za 100 Kč (cca 3,7 €)/noc.

 • Miestny poplatok 10 Kč (cca 0,3 €)/osoba/noc.

 • Na recepcii je možné prikúpiť vstup do 2. okruhu wellness (fínska sauna, parná sauna a tepidárium).

 • Kupón nie je možné využiť v termíne 19.4. - 22.4.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli .
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.

Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 200 Kč/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Petra ?.)

Určitě doporučuji pobyt v tomto hotelu. Je výborně situovaný - přímo u biatlonového areálu, kde si lze zdarma zajezdit na běžkách, cca 500m od ski areálu Harusák. V hotelu je úžasné wellness a i dobře vaří. Kdyby dělali na baru i koktejly, tak bychom si připadali jako v ráji :-).

Vynikajúce (Ivana K.)

Obdrželi jsme vše, jak bylo uvedeno na voucheru, pokoj čistý, útulný, strava pestrá, spokojenost s welness, personál milý a ochotný. Žádné výhrady.

Skvelé (Adéla J.)

Cena odpovídá kvalitě. Bazén byl hezký. úklid pokojů vázl, vynášeli pouze koše. Ale nechtěli doplatit dítě na přistýlce, ani další hodinu wellness, takže za nás super.

Tipy na výlet

Nové Mesto na Morave

Nové Mesto na Morave

Novomestsko mnohí považujú za najkrajší kút Vysočiny. Je to kraj malebných kopcov, hlbokých lesov a skál. Je tiež úzko späté s lyžovaním.

Samotné mesto sa pýši zámkom, starou radnicou, troma kostolmi, Horáckým múzeom, kde nájdete expozície so zameraním na ľudovú kultúru, sklárstvo, železiarstvo a dejiny mesta. Pozrite si tiež diela tunajších rodákov, sochárov Jána Štursa a Vincenta Makovského.

Zelená hora - pútnický kostol sv. Jana Nepomuckého

Zelená hora - pútnický kostol sv. Jana Nepomuckého

Navštívte národnú kultúrnu pamiatku zapísanú na Zozname svetového dedičstva UNESCO. Tento pútnický kostol bol postavený na začiatku 20. rokov 18. storočia a bezpochyby patrí medzi najvýznamnejšie diela architekta Jana Blažeja Santiniho Aichla. Samotný kostol je pretkaný symbolikou číslovky päť, ktorá vychádza z legendy o Jánovi Nepomuckom a tiež predstavuje symboliku piatich rán Kristových. Práve preto je pôdorys kostola v tvare päťcípej hviezdy , kostol má päť východov, päť oltárnych výklenkov a na hlavnom oltári je päť hviezd a päť anjelov.

Zámok Žďár nad Sázavou

Zámok Žďár nad Sázavou

Jedinečný komplex bývalého kláštora s blízkym okolím predstavuje úplne unikátny krajinný a urbanistický barokový celok, ktorého ťažisko tvoria zvlášť kláštorný kostol a pútnický areál s kaplnkou sv. Jána Nepomuckého na Zelenej hore. Nájdete tu napríklad Múzeum novej generácie s unikátnou zážitkovou expozíciou, ktorú prejdete s audiosprievodcom. Začína sa expozíciou Cisterciácky rád nachádzajúci sa v prízemí a ďalej vystúpite po unikátnom špirálovitom schodisku do sveta baroka.