Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa čoho pobyty overujeme?

Každý pobyt označený nálepkou Osobne overené musí spĺňať aspoň 2 z 3 kritérií:

  • Pobyt overil člen Travelking tímu

    Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
  • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

    Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
  • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

    Veríme, že pokiaľ sa k pobytu zákazníci vracajú i po stýkrát, je skutočne kvalitný.

Vysnívaný pobyt v hoteli Zámek na Skále ****

Během prázdnin jste se mohli zúčastnit soutěže se Travelkingem a vyhrát pobyt svých snů. Vítězkou se zaslouženě stala paní Andrea, která si zvolila královskou dovolenou na zámku a vy si teď můžete přečíst jak se jí relaxační pobyt v Polsku líbil.
Vysnívaný pobyt v hoteli Zámek na Skále ****

V Kúpeľnom mestečku Ladek Zdrój, priamo v Kladskej kotline, stojí rozprávkový hotel Zámek na Skále ****. Túžite sa preniesť do dôb minulých a žiť si pár dní ako šľachta? Tak to je pre vás tento pobyt ako stvorený. A ideálny prišiel aj pani Andrei, víťazke našej letnej facebookovej súťaže, ktorá si hotel Zámek na Skále **** zvolila ako svoj pobyt snov.

Na zámočku, nachádzajúcom sa na pokojnom a malebnom mieste, sme strávili 3 dni. Tri dni plné pokoja a pohody. V našom prípade (až na nejaké drobnosti) všetko prebehlo v úplnom poriadku. Dostali sme čistú útulnú izbu, ktorú hneď druhý deň upratali, vymenili uteráky a doplnili zásoby na mydlo."

Izba bola naozaj krásne vybavený.

Všetci hostia, ako spomína pani Andrea, sú ubytovaní v útulných izbách so štýlovým nábytkom a nádychom histórie. Samozrejmosťou je pohodlná posteľ aj TV (programy sú v poľskom jazyku).

"Recepcia fungovala úplne bez problémov, kedykoľvek pripravená zodpovedať naše prípadné otázky alebo s čímkoľvek poradiť. Recepční naviac hovorili našim rodným jazykom, a hneď po príchode nás zoznámili s celkovým chodom hotela,," pochvaľuje si pani Andrea. V hoteli je naozaj recepčný, ktorý hovorí česky a rád vám so všetkým pomôže. Ak by počas vášho pobytu prítomný nebol, môžete sa kedykoľvek obrátiť na našu [zákaznícku podporu](https:// travelking.sk/kontakt), ktorá vám rada poradí.

Osobne overeno

"Raňajky a večere sa podávajú v krásnom prostredí zámockej zimnej záhrady s výhľadom do zámockého parku, alebo v útulnej zámockej jedálni. Jedlo veľmi bohaté a pestré s veľkým výberom zeleniny. Na večeru pri bufetovom stole bola možnosť výberu z dvoch polievok a troch ponúkaných hlavných jedál, dvoch druhov zákuskov a ovocie. Aj ten najnáročnejší stravník si určite príde na svoje," je si istá pani Andrea.

Okrem bohatej polpenzie máte v cene balíčka aj drink na privítanie - nezabudnite si ho popýtať. Počas odpoludnia si môžete dať kávu či zákusok v hotelovej kaviarni.

"Počas dňa sa dá odpočívať v zámockom parčíku, posedieť pri káve alebo sa venovať nejakému športu (napríklad badmintonu) či zájsť si do bazéna a vírivky, kam je neobmedzený prístup."

Hotelové wellness je vybudované v katakombách a má naozaj čarovnú atmosféru, okrem vírivky a bazéna je tu aj sauna a dopriať si môžete jednu z mnoho procedúr. Užiť si môžete aj občasné koncerty a prehliadku zámku so sprievodcom.

Hotelove wellness

"Prehliadka zámočku s poľským sprievodcom a tlačeným českým popisom je každý deň v desať hodín dopoludnia. Osobne by som uvítala možnosť prehliadky v iný čas. Atmosféru starej dobovej doby dotvárajú večerné koncerty po 10 hodine večer v aule hotela. Po ich ukončení sme nezaznamenali žiadne ďalšie rušenie nočného kľudu."

Ste milovníci kúpeľov? Tak to sa vydajte do jedných z najstarších kúpeľov v celej Európe - Ladek Zdroj. Liečivé pramene týchto kúpeľov obsahujú radón a dostanete sa sem behom 10 minút jazdy autom.

"U nás pobyt na zámočku splnil očakávania, človek si tu naozaj oddýchol a načerpal sily v krásnom a romantickom prostredí, prostredí vhodnom na dovolenku ako pre samotné páry, rodiny s deťmi, tak aj pre seniorov," zhrnula svoj vybraný pobyt pani Andrea.

Autor článku:

Najpredávanejšie pobyty

Inšpirujte sa tými najpredávanejšími pobytmi za posledný týždeň

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK