Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa akých kritérií pobyty overujeme?

  • Pobyt overil člen Travelking tímu

    Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
  • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

    Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
  • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

    Veríme, že pobyty, ku ktorým sa vraciate, sú skutočne kvalitné.

Viedeň či Balaton? Vyrazte 17. novembra do miest, o ktorých sme kedysi len snívali

Neseďme doma, keď môžeme cestovať. Obzvlášť, ak Deň boja za slobodu a demokraciu (17.11.) vychádza v roku 2020 na utorok. Stačí si tak vybrať len jeden deň dovolenky a vyraziť na pobyt za hranice až na 4 dni. Vyhnete sa tak davom aj sviatočným poplatkom.

Deň boja za slobodu a demokraciu (17.11.) si zaslúži, aby sme nesedeli doma. Obzvlášť, ak tento rok vychádza štátny sviatok na utorok, a tak nám stačí vybrať si len jeden deň dovolenky a užit si nádherný, až štvordňový víkend. A keďže dnes už môžeme cestovať slobodne, využite deň voľna, ktorý v okolitých štátoch neslávia a vydajte sa na výlet do zahraničia - vyhnete sa tak sviatočným davom aj príplatkom v hoteloch. Zaspomínajte si na destinácie obľúbené pred revolúciou a navštívte ich znovu - už len z čírej nostalgie. Možno ostanete prekvapený, ako veľmi sa zmenili.

Nezabudnuteľná dovolenka pri Balatone

Pred revolúciou sa nie každej rodine podarilo dostať v lete k moru, útechou im v mnohých prípadoch bola aspoň dovolenka pri maďarskom mori - Balatone. Ten je obľúbeným letoviskom aj v dnešných dňoch, namiesto kempovania sa sem dnes chodí za úplne inými zábavami. Zvoľte si ubytovanie v jednom z luxusných hotelov na pobreží alebo v rozľahlom apartmáne a doprajte si nostalgické prechádzky po plážach. O zábavu sa postarajú mnohé atrakcie, kluby alebo pamiatky na každej strane jazera. Oddych v horúcej vode si zas aj na jeseň môžete dopriať vo wellness, ktorým vplývajú mnohé tunajšie hoteli.

Balaton

Viedeň - mesto vyvolených

Tých pár šťastlivcov, ktorí sa za minulého režimu dostali do Viedne, si so zatajeným dychom a očami doširoka otvorenými prezerali, ako vyzerá slávne mesto na západe. Dnes je metropola Rakúska obľúbenou lokalitou pre mnohých Slovákov hlavne preto, že je od našich západných hraníc vzdialená doslova pár kilometrov. Namiesto krátkeho výletu si vyhraďte na návštevu Viedne až štyri dni voľna a pre zmenu preskúmajte celé mesto tak, ako o tom naši rodičia často len snívali. S ubytovaním čo najbližšie centru budete mať všetky pamiatky na dosah ruky, vďaka čomu ich po predĺženom víkende budete poznať lepšie ako rodení Viedenčania.

Viedeň

Poľské Tatry nelákajú len trhmi

Pamätáte si ešte výlety na poľské trhy, kde sa ľudia snažili ukoristiť aspoň niečo nové a u nás neopozerané? Tie už dávno nie sú jedinou atrakciou, ktorá k našim severným susedom láka návštevníkov. Urobte si aj vy výlet za poľské hranice a ubytujte sa v jednom zo štýlových horských hotelov, ktorými sú dnes Poľské Tatry priam posiate. Príjemne vás prekvapia nielen vkusnými interiérmi, ale aj bohatými službami a ochotným personálom. Štyri dni voľna prejdu ako voda pri oddychu vo wellness aj behom výletov do prírody alebo pri spoznávaní kultúrnych pamiatok. Behom dovolenky rozhodne navštívte aj jedno z mnohých termálnych kúpeľoch a pri troche šťastia na sneh si môžete užiť prvé bežkovanie či dokonca prvé lyžovanie na jeseň roku 2020.

Poľské Tatry


Čo tak sa vydať na pobyt?

Autor článku:

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK