Tipy, kde skvelo osláviť Nový rok

Nevíte, jaký program zvolíte na Silvestra? Nevadí, stále máte čas se rozhodnout pro jeden ze skvělých silvestrovských pobytů a přivítat tak Nový rok stylověji, než doma na gauči. Ale pozor, volná místa se rychle plní!

Oslava Silvestra znamená pre každého niečo iné. Kým niekto rád rekapituluje a hodnotí predchádzajúci rok, iný sa zasa vo víre osláv sústredí na jediné - ten nový poriadne privítať. Všetci sa ale iste zhodneme, že najdôležitejšie je tento čas tráviť s ľuďmi na ktorých nám záleží. Pripravili sme pre vás zoznam tých najlepších miest, kam sa ešte môžete vydať. Či už to bude spojené s rodinnou lyžovačkou alebo s poriadnou oslavou v centre mesta.

Rodinné lyžovanie aj zľava do Aquacity Poprad

Chcete stráviť posledné dni v roku v nádherných Vysokých Tatrách? Potom ste tu správne. V Hoteli Lesana na vás čaká špeciálna silvestrovská večera a program . Pobyt je vyšperkovaný tiež neobmedzeným wellness, v ktorom sa môžete tešiť na vírivku, saunu alebo soľnú jaskyňu.

Romantika v zámockom hoteli

Pokiaľ sa jedná o romantiku, jedným z horúcich adeptov na návštevu je poľské historické mesto Krakov. V centre sa každoročných osláv zúčastňuje desaťtisíce ľudí a vy si ich buď môžete užiť medzi nimi, alebo so svojím partnerom sledovať krásny polnočný ohňostroj z hradieb kráľovského hradu Wawel.

Aj tento rok vás na hlavnom námestí čaká bohatý sprievodný program plný jedla, muziky a ďalších predstavení . Na Nový rok sa potom môžete dosýta vyhriať v saune a zaplávať si v hotelovom bazéne.

Silvester v luxuse pri maďarskom Hevíze

Ak dávate prednosť skutočnému rozmaznávaniu a radi by ste posledné dni roka strávili v nádhernom hoteli s vlastnými termálnymi bazénmi , aj takú ponuku pre vás máme. Hotelová sieť Danubius je synonymom luxusu a perfektných služieb.

O delikatesné jedlo sa postarajú skúsení šéfkuchári, o zábavu a rozptýlenie zase centrum kúpeľného mesta Hevíz. Prvý deň nového roka potom môžete odpočívať v hotelovom wellnesse, kde nájdete termálne, relaxačné a zážitkové bazény, vírivú vaňu a mnoho ďalšieho, ako sú sauny, masáže a najrôznejšie kozmetické kúry.

Rodinná pohoda na zasneženej Šumave

Nie náhodou sú české hory obľúbenou silvestrovskú destináciou pre rodiny s deťmi . Medzi našimi tipmi teda jednoznačne nemôže chýbať pobyt v srdci Šumavy. Čaká vás ubytovanie len kúsok od zjazdovky , 40% zľava na požičanie lyžiarskeho vybavenia aj lahodná polpenzia. Nový rok tak môžete stráviť zimnými radovánkami s deťmi alebo napríklad výletom na tajuplné Čierne a Čertovo jazero.

Či už budete vítať Nový rok akokoľvek, prajeme vám, aby ste do neho vkročili s úsmevom a dobrou náladou.Co se takhle vydat na pobyt?

Autor článku:

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK