Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa akých kritérií pobyty overujeme?

  • Pobyt overil člen Travelking tímu

    Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
  • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

    Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
  • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

    Veríme, že pobyty, ku ktorým sa vraciate, sú skutočne kvalitné.

Školákov čaká až 101 dní prázdnin - využite ich s deťmi naplno

Až 101 dní prázdnin čaká v roku 2020 slovenských žiakov. Využite ich naplno a vyrazte na predĺžený víkend alebo poriadnu rodinnú dovolenku do zahraničia. Bohatý program a pohodu objavíte v okolitých štátoch i v okúzľujúcich lokalitách u nás na Slovensku.

Všetky deti školou povinné sa tento rok môžu tešiť na mimoriadne bohatú nádielku prázdnin a voľných dní. Spolu s priľahlými víkendami ich čaká až 101 dní plných oddychu, vystrájania aj poznávania sveta. Nepremrhajte ich ničnerobením a naplánujte celej rodine skvelé výlety, ktoré zvládnete za jeden predĺžený víkend, aj dlhú rodinnú dovolenku v zahraničí. V našich tipoch sa dočítate nielen kedy, ale aj kam vyraziť za najlepším prázdninovým dobrodružstvom, na ktoré budete vy aj vaše deti s radosťou spomínať.

Prázdniny

Polročné prázdniny

3. februára 2020 + víkend = 3 dni voľna

Prvého skutočne zaslúženého oddychu sa slovenskí školáci dočkajú už 3. februára 2020. Odmena za vysvedčenie v podobe polročných prázdnin pripadne na pondelok, s príslušným víkendom si tak deti doprajú až tri voľné dni. Než kupovať deťom ako výslužku hračky či sladkosti, venujte im radšej poriadnu zábavu na výlete a nové zážitky, na ktoré budú ešte dlho spomínať. Skutočné dobrodružstvo môžete prežiť spolu s celou rodinou v zahraničí - naše okolité štáty majú polročné prázdniny v inom termíne, a tak sa v Česku, v Poľsku, Rakúsku i Maďarsku vyhnete preplneným lyžiarskym strediskám, detským bazénom aj prázdninovým príplatkom v hoteloch. Že za tri dni nič nestihnete? Omyl! V našom článku plnom tipov na výlety cez polročné prázdniny sa dočítate o najlepších destináciách hneď za hranicami, kde si spolu s deťmi užijete bohatý pobyt aj za tri prázdninové dni.

Prázdniny

Jarné prázdniny

od 17. februára do 6. marca 2020 + 2 víkendy = 9 dní voľna

Ďalšie žiakmi očakávané voľno prichádza skôr, než si myslíte. Prvý termín jarných prázdniny pripadá už na 17. februára 2020 a prázdniny trvajúce až celý týždeň si budú deti užívať do 6. marca. Ku každému prázdninovému týždňu prirátajte dva priliehajúce víkendy a môžete sa spolu s deťmi tešiť až na dohromady 9 voľných dní! Vyplňte ich preto rozumne - termíny prázdnin v zahraničí sa takmer nezhodujú s tými našimi - vyrazte preto s celou rodinou na poriadnu lyžovačku napríklad do rakúskych Álp alebo do Poľských Tatier, či zvoľte sladké ničnerobenie v termálnej vode v Maďarsku. So správne naplánovaným výletom sa vyhnete nielen prázdninujúcim davom, ale aj príplatkom a zdraženým vstupom.

Prázdniny

Veľkonočné prázdniny

od 9. apríla 2020 do 14. apríla 2020 = 6 dní voľna

Oslávte tento rok príchod jari netradične. Sviatky Veľkej noci potešia všetkých školákov až šiestimi dňami prázdnin a nás dospelých štyrmi. Využite ich na aktívny výlet plný poznávania zvykov v zahraničí a skúste napríklad hľadať spolu s deťmi skryté čokoládové vajíčka v Rakúsku. Pokiaľ si ale vy ani vaše ratolesti nedokážete predstaviť Veľkú noc bez poriadnej oblievačky, zvoľte pobyt v jednom zo slovenských termálov či aquaparkov. Okrem bohatého animačného programu pre deti si užijete tiež zábavu v bazénoch či vo wellness. Prúd vody z masážnych chrličov je predsa oveľa príjemnejší, než ľadová voda z potoka.

Prázdniny

Letné prázdniny

od 1. júla 2020 do 31. augusta 2020 + 1. septembra = 63 dní voľna

Tie najočakávanejšie zo všetkých prázdnin prichádzajú začiatkom júla a prinášajú dohromady až 63 dní plných oddychu, šantenia pod hrejivým slnkom a kúpania sa v krásne vyhriatej vode. K letným prázdninám patria neodmysliteľne aj tie najlepšie zážitky a kopec zmrzliny. Okrem leta u babičky a dedka doprajte deťom aj na poriadnu dovolenku pri mori - veď dostatok voľna praje nielen dlhším pobytom, ale aj vzdialenejším destináciám. Prežite s celou rodinou nezabudnuteľné leto na plážach Toskánska s najväčším lunaparkom v Európe alebo v Chorvátsku na pirátskej lodi. Ak ale nechcete prekonávať dlhú cestu s deťmi, navštívte atraktívne lokality napríklad v susednom Poľsku. Po prázdninách si vaše deti nebudú vedieť vybrať, ktorý z úchvatných a napínavých zážitkoch vyrozprávajú svojím spolužiakom ako prvý.

Prázdniny

Jesenné prázdniny

od 29. októbra 2020 do 1. novembra 2020 = 4 dni voľna

Školský rok 2020/2021 je v plnom prúde, no s usilovnosťou to nemusíte vždy preháňať. Naordinujte sebe aj svojim snaživým školáčikom oddych počas jesenných prázdnin (29.10.2020 - 1.11.2020), ktoré budú trvať až 4 dni. Vyrazte za vyrezávaním na tekvicovú farmu k Prahe, na strašidelný hrad Modrý Kameň za duchmi a mátohami, alebo si jednoducho užívajte zábavu s permoníkmi či Halloweensku noc. Kde prežijete tie najvzrušujúcejšie jesenné prázdniny? Inšpirujte sa tipmi na výlety na našom blogu. Uvidíte, že vianočné šialenstvo ešte chvíľu počká.

Prázdniny

Vianočné prázdniny

od 23. decembra 2020 do 7. januára 2021 = 16 dní voľna

Tie najčarovnejšie sviatky v roku sa rozhodne nezaobídu bez poriadnej dávky koláčov a tradičných rozprávok. Prenechajte tento rok skákanie okolo sporáka iným a vydajte sa spolu so svojimi deťmi počas vianočných prázdnin na tie najkúzelnejšie miesta na Slovensku aj v okolitých krajinách. Vedzte, že o pohodu, zážitky ani pravú rozprávkovú atmosféru Vianoc nebudete mať núdzu ani na Orave, v Beskydách či v Nemecku. Prežite dohromady až 16 dní zimných prázdnin v kruhu najbližších obklopený skutočnou pohodou.Čo tak sa vydať na pobyt?

Autor článku:

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK