Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa čoho pobyty overujeme?

Každý pobyt označený nálepkou Osobne overené musí spĺňať aspoň 2 z 3 kritérií:

  • Pobyt overil člen Travelking tímu

    Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
  • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

    Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
  • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

    Veríme, že pokiaľ sa k pobytu zákazníci vracajú i po stýkrát, je skutočne kvalitný.

Silvestrovská party vo veľkom štýle - tento rok oslavujte až tri dni

Oslávte záver roka skutočne veľkolepo! Poriadnej oslave praje i rok 2021, ktorý končí v piatok 31.12. Vďaka tomu môžeme oslavovať naplno až tri dni. Kam sa vydať za nezabudnuteľnou oslavou? Vybrali sme pre vás rokmi overené najtrendovejšie miesta.
Silvestrovská party vo veľkom štýle - tento rok oslavujte až tri dni

Party vo víre veľkomesta pripravuje Bratislava

Hlavné mesto Slovenska sa na prelome rokov znovu zmení na “Partyslavu”, kde sa bude oslavovať až do skorého rána. Z dlhého radu podnikov v centre si nebudete vedieť vybrať, všetky totiž pripravujú vlastnú tematickú oslavu plnú hudby, tanca a skvelých drinkov. Dlho ale neváhajte - lístky na tie najlákavejšie akcie sa rýchlo míňajú. Tesne pred polnocou vyrazte na Námestie Ľudovíta Štúra a spoločne s celou Bratislavou odpočítajte nástup nového roka 2022. Okrem búrlivého potlesku ho privíta veľkolepý ohňostroj štartujúci z lodi na Dunaji. Za zvuku posledných petárd vykročte na ďalšie námestia, kde môžete pokračovať v bujarej zábave pri hudbe živých kapiel alebo dídžejov.

Silvester v Bratislave

Nechajte starý rok odplávať v termálnej vode Karlových Varov

Vyhliadnite si ten správny silvestrovský pobyt v kúpeľných Karlových Varoch a zamávajte starému roku z pohodlia vírivky. Hotely vo svetoznámom meste sa každoročne snažia svojim hosťom pripraviť nezabudnuteľný program, behom ktorého sa nielen skvele zabavíte, a tiež si dokonale oddýchnete vo wellness alebo v termálnej vode. Privítajte aj vy nový rok relaxom vo wellness a uvidíte, že sa vám doň bude vykračovať ďaleko príjemnejšie.

Silvester v kúpeľoch

Silvester na horách v rakúskych Alpách

Tohto roku môžete koniec starého a nástup nového roka oslavovať až niekoľko dní, tak prečo to poriadne nevyužiť? Vyrazte do rakúskych Álp a pre zmenu si na veľkolepú party oblečte oteplovačky a zimnú bundu - sláviť sa totiž bude uprostred zasneženého svahu. Po dni plnom lyžovania a zimných radovánok na perfektne upravených zjazdovkách si užijete grandióznu show s ohňostrojom v skvelej atmosfére medzi odpočítajúcimi ľuďmi. A aby ste o rok plný lyžovania neprišli, venujte ďalšie víkendové dni preháňaniu sa po svahoch. Pretože ako na Nový rok, tak po celý rok.

Nový rok na horách

Autor článku:

Najpredávanejšie pobyty

Inšpirujte sa tými najpredávanejšími pobytmi za posledný týždeň

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK