Rok 2020 si zaslúži poriadnu rozlúčku! Dajte mu zbohom na štýlovom silvestrovskom pobyte

Rozlúčte sa s rokom 2020 vo veľkom štýle a namiesto papučovej kultúry dajte prednosť poriadnej oslave so živou hudbou a hostinou. Užijete si ju na tých najkrajších miestach na Slovensku, stačí si len vybrať ten pravý silvestrovský pobyt pre vás.
Rok 2020 si zaslúži poriadnu rozlúčku! Dajte mu zbohom na štýlovom silvestrovskom pobyte

Povedzme si pravdu - rok 2020 pre mnohých nestál za veľa, a hlavne čo sa cestovania týka. S koncom roka tak prichádza aj posledná príležitosť užiť si dovolenku na nejakom zaujímavom mieste na Slovensku, a to rovno na Silvestra. Opustite pre zmenu gaučovú zábavu a petardy o polnoci, a vyberte sa na skutočne štýlový pobyt. V nasledujúcich hoteloch veru nebudete mať núdzu o nádherne vyzdobené priestory, znamenité jedlo ani o zábavu s programom a živou hudbou, tombolu či polnočný prípitok pod ohňostrojom. Tak kde sa s rokom 2020 rozlúčite vy?


Koniec roka pri Vysokých Tatrách v Horskej Chate Orešnica ***

Zasnežené kopce, pohodu a spoločnosť svojich najbližších si môžete užiť aj neďaleko nádherných Vysokých Tatier. Neďaleko turistami obľúbenej lokality, blízko Račkovej doliny, nájdete očarujúcu Horskú Chatu Orešnica ***, kde si môžete užiť rok 2020 do poslednej minúty. Počas silvestrovského pobytu zažijete nielen mnoho turistiky po okolitých značených chodníčkoch, ale zaplávate si tiež v plaveckom bazéne v blízkom Alexandra Wellness Hoteli ***, kam budete mať v rámci balíčku umožnený vstup. A keď v ňom budete, zavítajte aj do bohatého hotelového wellness s vírivkou, bylinkovou parou aj soľnou inhaláciou, kam budete mať rovnako zabezpečený vstup. Na polnoc ale zostaňte v Chate Orešnica ***, aby ste neprišli o silvestrovský bufet či tombolu. O polnoci si potom pochutnajte na silvestrovskej kapustnici a zaželajte si veľa šťastia do nového roku pri prípitku.


Silvestrovský pobyt na Liptove v Alexandra Wellness Hoteli ***

Oddych v objatí luxusu a prvotriedne služby si budete môcť vo Wellness Hoteli Alexandra *** vychutnávať aj v posledný deň v roku 2020. Hotel stojaci v srdci Liptova, v Liptovskom Jáne, vás očakáva aj počas Silvestra a Nového roku. Okrem aktívneho odpočinku počas lyžovačky v blízkom stredisku Ski Opalisko (11 km) či výletov na Liptove a v Nízkych Tatrách sa môžete tešiť na zaslúžený relax vo Wellness centre s bazénom priamo v hoteli, kam budete mať v rámci ubytovania neobmedzený vstup. Tešiť sa tak môžete na vírivku, perfektne vyhriatu fínsku saunu a bylinkovú paru, z ktorých sa môžete vrhnúť rovno do ochladzovacieho bazénika alebo pod ľadopád. Nechýba tu ani zdraviu prospešný Kneippov chodník, tropický dážď a soľná inhalácia. A až nastane ten správny čas, s rokom 2020 sa rozlúčte počas štýlovej oslavy so silvestrovským bufetom, kapustnicou či tombolou. K dokonalému pobytu nebude chýbať ani polnočný prípitok počas pohľadu na ohňostroj.


Luxusný Silvester v Trenčianskych Tepliciach v Hoteli Most Slávy ***

Pokiaľ zrovna neholdujete horám a radšej by ste si pripili na koniec roka v dokonale vyhriatej vírivke alebo v termálnej vode, máme pre vás riešenie. Užite si silvestrovský pobyt v jednom z najluxusnejších hotelov na Slovensku a ubytujte sa v Hoteli Most Slávy *** v Trenčianskych Tepliciach. Jeho meno je mnohým známe práve vďaka bohatej histórii spojenej s kinematografiou, a tiež vďaka hosteniu desiatok hviezd počas medzinárodného filmového festivalu ART film. Vy si tu užijete rozmaznávanie ako celebrita počas Silvestra, kedy tu na vás čaká neobmedzený vstup do hotelového bazéna, slender štúdia aj fínskej sauny. K tomu patrí tiež masáž a rašelinový zábal. Samotný koniec roka sa ponesie v nemenej prepychovej atmosfére počas slávnostnej silvestrovskej večere. Posledné minúty roka 2020 vám príjemne ubehnú pri silvestrovskej veselici s programom a hudbou. Do nového roka 2021 tak vykročíte nielen v dobrej nálade, ale i oddýchnutý.


Silvestrovská oslava v Nízkych Tatrách v Relax Hoteli Avena ***

Len málokde na Slovensku je Silvester a začiatok nového roka 2021 tak krásny, ako v Nízkych Tatrách. Neveríte? Príďte ho zažiť medzi dokonale zasnežené zjazdovky obklopené horami a lesmi Nízkych Tatier. Privíta vás tu trojhviezdičkový Relax Hotel Avena *** sídliaci v Liptovskom Jáne, takže z neho budete mať na skok ku všetkým zaujímavostiam Liptova i Tatier. Váš perfektný silvestrovský pobyt sa nesie v znamení množstva skvelých služieb - tešiť sa môžete na lahodnú polpenziu aj neobmedzený vstup do hotelového bazéna a fitness centra. K tomu neodmysliteľne patrí rehabilitačná procedúra podľa vášho výberu a uvoľňujúca masáž, ktorú si užijete s 20 % zľavou. Rok 2020 zakončíte pri bohatom silvestrovskom bufete a tombole. O polnoci si pochutnáte na kapustnici a do Nového roku vykročíte s prípitkom v ruke a pri pohľade na nádherný ohňostroj.

Autor článku:

Objavujte Slovensko s Travelkingom

Vyberajte z jedinečných a overených pobytov

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK