Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa akých kritérií pobyty overujeme?

 • Pobyt overil člen Travelking tímu

  Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
 • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

  Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
 • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

  Veríme, že pobyty, ku ktorým sa vraciate, sú skutočne kvalitné.

Rok 2020 bude na sviatky bohatý - kedy a kam môžeme vyraziť na predĺžený víkend?

Rok 2020 prináša Slovákom až 11 sviatkov a voľných dní, ktoré nepripadnú na víkend. Využite ich naplno a naplánujte si skvelý pobyt už teraz. V prehľade sa dočítate, kedy sa vydať na výlet, aby ste ušetrili dovolenku a užili si toľko voľna, koľko sa dá.

11 sviatkov + 4 dni dovolenky = 32 dní voľna

Ak patríte k ľuďom, ktorí už prvé januárové dni netrpezlivo obracajú stránky kalendára a výraznou fixkou krúžkujú všetky voľné dni a sviatky, tento článok vás neprekvapí. Pokiaľ však na voľno len túžobne čakáte, máme pre vás skvelú správu - v roku 2020 si ho na Slovensku užijeme až-až! Čaká nás celkom 11 sviatkov, ktoré pripadnú na všedné dni. Ak ich šikovne nakombinujete so 4 dňami dovolenky, môžete si užiť až 32 voľných dní, ktoré sa dajú využiť na cestovanie alebo zážitkový pobyt.

Valentín - piatok (14.2.)

Valentín síce nie je oficiálnym sviatkom, ktorý by rešpektovali naše úrady a firmy. S jedným dňom dovolenky si však tento rok môžete užiť čas strávený o dvojici po celé tri dni. Sviatok zamilovaných totiž vychádza na piatok, čo priam pobáda k naplánovaniu romantického víkendu. Strávte ho na pobyte v prepychových kúpeľoch, doprajte si uvoľňujúce masáže a procedúry vo dvojici alebo sa vydajte na miesta prekypujúce romantikou - vaša láska bude v každom prípade nadšená.

 • Vezmite si 1 deň dovolenky a užijete si 3 dni voľna.
Valentín

Veľká noc - piatok až pondelok (10.4. - 13.4.)

Zástupy šibačov, kúpačov aj rodinných návštev budeme v roku 2020 očakávať od 10.4. a obzvlášť na Veľkonočný pondelok (13.4.). Ak sa im ale chcete vyhnúť alebo chcete prežiť sviatky mimo domova, plánujte si dovolenku s dostatočným predstihom. Štyri voľné dni premenené na dovolenku plnú oddychu lákajú množstvo ľudí a voľné izby v hoteloch sa rýchlo míňajú.

 • Na Veľkú noc vás čakajú 4 dni voľna.
Veľká noc

Májové sviatky - piatky (1.5. a 8.5.)

Ďalšie vytúžené voľno po Veľkej noci prichádza v máji, kedy sa môžeme tešiť na dva sviatočné piatky strávené s našimi najbližšími alebo oddychom. Sviatok práce (1.5.) aj Deň víťazstva nad fašizmom (8.5.) pripadnú v roku 2020 na piatok, a tak si užijeme dva predĺžené víkendy, na cestovanie tak môžete využiť až 6 dní. Využijete ich na romantické prechádzky po krásnych slovenských či českých mestách alebo sa vydáte na túru do prírody? V máji je dosť času na oboje.

 • V máji vás čaká 6 dní voľna.
Májové sviatky

Septembrové sviatky - utorky (1.9. a 15.9.)

Možno posledné teplé dni v roku 2020 si v septembri môžete vychutnať behom dvoch skutočne dlhých víkendov. Stačí, keď si vezmete len dva dni z ušetrenej dovolenky v správny pondelok a premeníte ich až na dva predĺžené víkendy po štyri dni, to je dohromady 8 dní na relaxáciu či spoznávanie. To je za jeden mesiac skutočne slušný počet voľna! Strávte ich spolu s rodinou napríklad turistikou na Slovensku alebo sa vydajte do zahraničia. Okolité štáty naše sviatky Deň Ústavy Slovenskej republiky (1.9.) a sviatok Sedembolestnej Panny Márie (15.9.) neslávia, a tak sa v Čechách, v Maďarsku, Rakúsku aj v Poľsku vyhnete masám ľudí aj sviatočným príplatkom v hoteloch.

 • Vezmite si 2 dni dovolenky a premeňte ich na 8 dní voľna.
Septembrové sviatky

Novembrové sviatky - nedeľa a utorok (1.11. a 17.11.)

Prvý november tradične patrí pamiatke zosnulých. Tento rok vyšiel na nedeľu a patrí sa ho venovať tichej spomienke na svojich blízkych. Deň boja za slobodu a demokraciu (17.11.) ale vychádza opäť na utorok, a tak si pokojne naplánujte ďalší predĺžený víkend dlhý štyri dni a načerpajte novú energiu v termáloch alebo na výlete v zahraničí. S vybojovanou slobodou to už nie je žiaden problém.

 • Stačí 1 deň dovolenky a v novembri môžete relaxovať 4 dni.
Novembrové sviatky

Vianoce a Silvester - štvrtky a piatky (24.12. - 26.12. + 31.12. - 1.1.)

Voľno plné sviatočnej pohody, koláčov a radosti z darčekov si budeme naplno užívať od štvrtka 24.12. celé štyri dni až do nedele. Ak ste si pod stromčekom našli silvestrovský pobyt, vezmite si posledný deň dovolenky v roku na Silvestra a oslavujte na zasneženom svahu alebo na námestí svetovej metropoly. Ďalšie tri nasledujúce voľné dni padnú skvele, či už ich plánujete stráviť aktívne na horách, alebo oddychom po bujarom oslavovaní.

 • Na konci roka vás čaká krásnych 7 dní voľna.
Silvester


Čo tak sa vydať na pobyt?

Autor článku:

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK