Prežite Vianoce netradične! Kam sa vydať na najkrajší vianočný pobyt na Slovensku?

Najkrajšie sviatky v roku sú už za dverami. Užite si ich tohto roku bez varenia a upratovania, a vyrazte na parádny vianočný pobyt na Slovensku. Uvidíte, že sviatky mimo domova plné oddychu a výletov majú svoje čaro.
Prežite Vianoce netradične! Kam sa vydať na najkrajší vianočný pobyt na Slovensku?

V tomto roku sme si rozhodne neužili toľko cestovania, koľko by sme chceli. Aspoň na jeho sklonku si doprajte zaslúžený oddych a oslávte Vianoce na najkrajších miestach na Slovensku. Uvidíte, že sviatky mimo domova majú svoje nezameniteľné čaro, na ktorom je najkrajšie to, že si ho užijete bez nekonečného upratovania, zdobenia a pečenia. Už pri príchode do hotela vás nadchnú krásne vyzdobené interiéry a voňavé koláčiky, a chýbať nebude ani slávnostná večera. Vy si ale namiesto práce budete užívať oddych vo wellness, výlety v zimnej prírode či lyžovačku. Presne tak vyzerajú skutočne pokojné vianočné sviatky!

Relax Hotel Avena: Vianoce v Nízkych Tatrách

Zobuďte sa tieto Vianoce do zasneženého rána a celý deň si užívajte sviatočnú pohodu. Že sa vám to doma nestáva? Tak si urobte krásne a pokojné sviatky v Relax Hoteli Avena *** v obklopení krásnej prírody Nízkych Tatier. O vaše dokonalé pohodlie sa postará nielen pestrá polpenzia, ale tiež neobmedzený vstup do hotelového bazéna, dve rehabilitačné procedúry podľa vášho výberu a počas Štedrého dňa samozrejme aj bohatá slávnostná večera. Ostatné dni pobytu vyrazte na výlet k Svätojánskej rozhľadni v blízkom Liptovskom Jáne (2.5 km), Pavčinej Lehoty (15 km) či k Liptovskej Mare (13 km), alebo si doprajte lyžovačku v blízkom stredisku Ski Opalisko (10 km).


Hotel Ostredok ***: Vianočný pobyt v Demänovskej doline

Dokonalý zimný pobyt je ten, pri ktorom si užijete skvelú lyžovačku, oddych vo wellness aj rozprávkovú vianočnú atmosféru. Presne to vás čaká v Hoteli Ostredok *** v Demänovskej doline, ktorý stojí sotva pár metrov od najväčšieho a najlepšie vybaveného lyžiarskeho strediska Jasná - Nízke Tatry. Ak si na chvíľu dáte oddych od svišťania dolu svahmi, oddýchnite si v krásnej a luxusne zariadenej izbe alebo ešte lepšie vo wellness s vírivkou a tromi druhmi sáun (fínskou, parnou a infra). K tomu vás čaká masáž so zľavou 20 % a tiež zľavová karta Liptov Region Card, s ktorou si lyžovanie aj výlety v Nízkych Tatrách a na Liptove užijete ešte lacnejšie. Zlatým klincom pobytu je ale bezpochyby Štedrý večer, počas ktorého si pochutnáte na na tradičnej liptovskej večeri so 6 chodmi a chýbať nesmie ani vianočný prípitok.


Vysoké Tatry

Villa Domino: Vianočné sviatky vo Vysokých Tatrách

Ak zatúžite po sviatočnej dovolenke medzi našimi najvyššími horami, vydajte sa do Villy Domino stojacej necelé 4 km od Tatranskej Lomnice. Dosýta si tam užijete nielen lyžovačku v lyžiarskom stredisku Tatranská Lomnica (3,6 km), ale tiež turistiku k Studenému potoku (7,5 km), na Hrebienok s krásnym ľadovým dómom (9 km) či k Skalnatému plesu (7 km). Do Villy Domino sa potom môžete tešiť na komfortné izby, kde vás pri príchode poteší sladké prekvapenie, aj na 20 minút v hydromasážnej vani. Ďalší vstup do wellness v 4* hoteli si užijete so zľavou. Villa Domino čaká svojich hostí počas celých sviatkov, a tak tu môžete prežiť Štedrý deň a vianočné sviatky až do 28. decembra 2020.


Silvester

Alexandra Wellness Hotel ***: Užite si Liptov cez Vianoce

Synonymum dokonalého relaxu uprostred krásnej prírody Nízkych Tatier je pobyt v úžasnom Alexandra Wellness Hoteli ***. Tie najlepšie služby si tu môžete užiť aj počas najkrajších sviatkov v roku - na Štedrý deň vás okrem nezabudnuteľnej turistiky či lyžovačky čaká tiež slávnostná štedrovečerná večera. Zvyšný čas pobytu strávte oddychom vo wellness centre s bazénom, kam budete mať neobmedzený vstup. Tešiť sa tak môžete na oddych vo vírivke, vaše svaly dokonale uvoľní i zohreje fínska sauna, po nej sa schlaďte v ochladzovacom bazéne alebo pod ľadopádom a následne zamierte do bylinnej pary či do tepidária. Aj takto môže vyzerať dokonalá vianočná pohoda.

Autor článku:

Eva PrcínováEva Prcínová
Aktualizované: 26. 9. 2023

Články, ktoré by vás mohli zaujímať

Objavujte Slovensko s Travelkingom

Vyberajte z jedinečných a overených pobytov

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet