Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa čoho pobyty overujeme?

Každý pobyt označený nálepkou Osobne overené musí spĺňať aspoň 2 z 3 kritérií:

  • Pobyt overil člen Travelking tímu

    Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
  • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

    Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
  • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

    Veríme, že pokiaľ sa k pobytu zákazníci vracajú i po stýkrát, je skutočne kvalitný.

Nezábudka: Recenzia tímu Travelking

V Tatranskej Štrbe len malý kúsok od Zubačky, ktorá končí priamo na Štrbskom plese, svojich návštevníkov víta hotel Nezábudka. Aký je pobyt v ňom, sme pre vás overili na vlastnej koži. Vydajte sa s nami do srdca Vysokých Tatier.
Nezábudka: Recenzia tímu Travelking

V Tatranskej Štrbe len malý kúsok od zubačky (ozubnicovej dráhy), ktorá končí priamo na Štrbskom plese, svojich návštevníkov vyzerá 3* hotel Nezábudka. Aký je pobyt v ňom, sme pre vás overili na vlastnej koži, rovnako ako už mnoho našich spokojných zákazníkov.

Z [recenzií](https:// travelking.sk/recenze/508-hotel-nezabudka) môžeme vypichnúť: "Hotel plne odporúčam pre ústretový prístup personálu a dobré a kvalitné jedlo (a bolo ho vždy dostatok). Spokojnosť bola i s ubytovaním. Tiež samotný manažér hotela nám niekoľkokrát pomohol radou ohľadom nákupov aj ciest za zábavou." Hotel odporúčajú i cestovatelia na portále Booking.com, kde má fantastické hodnotenie 9 z 10.

Tak v čom tkvie čaro tohto hotela? Na nasledujúcich riadkoch si to rozoberieme hneď v niekoľkých kategóriách.

Ubytovanie

Ubytovať sa v Nezábudke možno hneď niekoľkými spôsobmi: v klasických izbách, v apartmánoch a dokonca aj v zruboch. My sme mali možnosť navštíviť štandardné dvojlôžkové izby. Izby v hoteli sú dostatočne veľké a pekne zariadené. Vybavené sú všetkým, čo je pri pobyte treba. Vzhľadom k nádhernej horskej lokalite a kvalite tunajšieho vzduchu poteší aj balkón, kde sa dá v pokoji posedieť a nerušene zahľadieť do diaľky k majestátnym vrcholkom Tatier. Verte, že aj vďaka tomu sa vyspíte, ako už dávno nie.

izba

Reštaurácia

Na hotelovú polpenziu sme boli moc zvedaví. A tunajšia reštaurácia nás rozhodne nesklamala. Na raňajky je výber zo všetkého, čo sa zvyčajne raňajkuje. Skvelé je, že personál jedlo priebežne dopĺňa, takže nemusíte na dovolenke vstávať ešte skôr, než do práce len preto, aby ste stihli kávu a vajíčka. Večere boli vynikajúce, napoly bufet a napoly servírované. U bufetového pultu s teplými jedlami stojí kuchár, ktorý vám porciu na tanier vďačne naloží. Celkový dojem z dobrého jedla je navyše podčiarknutý aj pekným prostredím reštaurácie, v ktorom sa budete cítiť veľmi príjemne.

TIP: K polpenzii si môžete priobjednať aj all inclusive, vďaka čomu budete mať okrem obeda aj všetky alkoholické a nealko nápoje zdarma.

reštaurácia

Wellness

Hotel Nezábudka ponúka i možnosť odpočinku a relaxácie vo vlastnom wellness. K dispozícii tu máte niekoľko sáun, vírivku a bazén. Okrem bazéna sa všetko nachádza v bezplavkovej zóne. Pri našej návšteve však niektorí hostia nariadenia nedodržiavali. Saunový svet v antickom štýle nás preniesol zo slovenských hôr rovno do rímskych kúpeľov. Nájdete tu parnú eukalyptovou saunu, pekelnú aj bylinkovú saunu, ďalej tepidárium a masážne sprchy . Súčasťou ponuky hotela sú aj rôzne wellness procedúry, ktoré snáď budeme mať možnosť vyskúšať nabudúce. :)

wellness

Poloha a okolie

Poloha hotela je priam ukážková. Nachádza sa len kúsok od vlakovej stanice v Tatranskej Štrbe, takže sa nemusíte báť, že by ste kufor, lyže alebo stádo detí nedopravili k recepcii behom pár minút. Parkovisko pre autá je priamo pri hoteli. Okolo hotela je pokoj a veľa zelene. Milovníkov všetkého živého rovnako ako tých najmenších iste poteší výbeh s baranmi, zajačikmi a ďalšími zvieratami hneď za hotelom. Čerstvý vzduch, výhľad na Tatry a veľa cyklistických a turistických chodníkov, čo viac si priať? Keby sme rozdávali pri jednotlivých kategórií hviezdičky, hotel Nezábudka by si za svoju polohu vyslúžil päť z piatich! Vďaka jeho skvelej polohe máte perfektnú príležitosť spoznať to najkrajšie zo slovenských Tatier v zimných i letných mesiacoch.

prostredie

Celková atmosféra

Atmosféra je v Nezábudke veľmi oddychová a pohodová, celkový dojem je mimoriadne pozitívny. Personál je veľmi príjemný. So všetkým ochotne pomôžu a poradia. Čo nás ale naozaj nechalo v totálnom úžase a s otvorenou pusou boli nádherné zruby, ktoré môžete vidieť na úvodnej fotografii. Rustikálna atmosféra a pocit súkromia je priamo stelesnením novodobej romantiky. Zruby sú postavené v tesnej blízkosti hotela a okrem priestranné spálne tu na hostí čaká aj dolné poschodie s obývačkou a kúpeľňou. Ideálne pre nerušený odpočinok vo dvojici.

zrub

Ako teda náš pobyt zhrnúť?

Hotel Nezábudka môžeme jednoznačne odporučiť. Majitelia aj personál sa snažia, aby bolo všetko zariadené k maximálnej spokojnosti klientov a môžete sa na nich s čímkoľvek obrátiť. Tiež sme na vlastnej koži aj chuťových bunkách overili pravdivosť pozitívnych ohlasov na tunajšiu stravu a wellness.

Pokiaľ ide o Tatranskú Štrbu, oceňujeme výhodnú polohu a dobrú dostupnosť. Aj keď parkovisko by mohlo byť málinko väčšie. Pri pobyte odporúčame najmä návštevu priezračného Štrbského plesa, ku ktorému vás dovezie zubačka zo stanice kúsok od hotela.

Autor článku:

Najpredávanejšie pobyty

Inšpirujte sa tými najpredávanejšími pobytmi za posledný týždeň

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK