Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa čoho pobyty overujeme?

Každý pobyt označený nálepkou Osobne overené musí spĺňať aspoň 2 z 3 kritérií:

 • Pobyt overil člen Travelking tímu

  Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
 • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

  Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
 • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

  Veríme, že pokiaľ sa k pobytu zákazníci vracajú i po stýkrát, je skutočne kvalitný.

Kam pán, tam pes. Kde nevadia štvornohí hostia?

Nikdo nedokáže vyloudit smutnější pohled než pes, kterého na čas opouští jeho pán. Nechcete už čelit srdcervoucím pohledům? Trpíte jako to zvíře? Tady je několik tipů na letní pobyty, na něž si můžete svého čtyřnohého kamaráda vzít bez překážek s sebou.
Kam pán, tam pes. Kde nevadia štvornohí hostia?

Zatiaľ čo niektoré hotely majú prístup "Štekáš? Zaplatíš!", a iné dokonca chlpáčov všetkého druhu odháňajú od tepla svojich dverí, existujú aj ubytovacie zariadenia, ktoré sú psom naklonené. Kam teda zájsť na naozaj kompletnú rodinnú dovolenku?

Šumava aj Slovácko

 • Krásy Národného parku Šumava nemusia všetkým psom ostať utajené. V hoteli Olympia ho s vami radi ubytujú zadarmo a ešte vám požičajú Nordic Walking palice, aby ste vyrovnali počet nôh. S pomocou turistických tyčí by ste tak mali stačiť psiemu tepu aj v preskúmavaní jedného z najzaujímavejších kútov našej republiky - neďalekého Boubínského pralesa.

 • Ak túžite po poznaní tradičnej kultúry, vydajte sa na Slovensko. V Hoteli Synot v Starom Meste tiež za domáceho maznáčika nič neplatíte, naviac si s ním môžete sadnúť na letnú terasu pri hotelovej krčmičke. Do kroja vášho psíka asi nedostanete, aj tak si s vami môže na Slovácko užiť, v okolí hotela je totiž mnoho turistických chodníkov a možností pre pešie výlety.

Dovolenka na horách aj s vaším psom

Slovensko, psí raj

 • Je váš havko vodným tvorom? Rozsvietia sa mu oči pri pohľade na jazero, rybník či aspoň väčšiu kaluž? Chata Biela Taňa na Slovensku, kúsok od turisticky obľúbenej Podhájskej, splní jeho najdivočejšie predstavy. Stojí totiž priamo pri hrádzi vodnej nádrže Trávnica II, zvaná tiež Nový rybník. Plocha 19,2 ha je viac ako dostačujúce k celodennému plávaniu.

 • Ak viac ako do údolia, mieria vaše kroky do hôr, iste nepohrdnete Nízkymi Tatrami. Horská Chata Zahrádky ponúka náročné chodníky pre pokročilejších turistov. Ak váš psík ťahá, tu vám to príde naozaj vhod. Okrem toho sa prebehne aj vedľa bicykla, okolie chaty je totiž priamo prešpikované cyklotrasami.

Pobyt pri vode s množstvom plávanie na psie spôsob

Štekot za hranicami

 • Aj nemá tvár si zaslúži pozrieť sa za hranice vlasti. Trebárs do Rakúskych Álp! V penzióne Alpenrose v najkrajšej časti Tyrolska naviac môže štekať vo svojom rodnom jazyku, personál totiž hovorí česky.

Ak práve nebudete behať po kopcoch, neváhajte si zájsť do blízkeho Wildparku Aurach Tirol, prírodného zoologického parku, kde je až 200 zvierat vo voľnej prírode bez akýchkoľvek plotov. Váš pes sa ak zoznámi s ostatnými, ešte divokejšími stvoreniami. Dôrazne však neodporúčame púšťať ho z vodítka, Miestna atmosféra zvieracej slobody a demokracia by pre neho mohla byť lákavejšia ako návrat domov.

 • Aj k moru sa môžete vydať s najlepším priateľom človeka. Kde omočiť labku v slanej vode? V talianskom hotelovom rezorte Villagio Albatros síce ako v jedinom z našich vytipovaných miest za psa zaplatíte, 2€ za noc sú však veľmi ľudovou cenou.

Priamo pri rezorte je pláž, na ktorú môžu ísť psíkovia bez rozdielu plemena a farby srsti od 19 do 9 hod., neďaleko naviac leží špeciálna pláž. Na tej môžu vyvádzať kedykoľvek. Existuje však nebezpečenstvo, že zviera s vyplazeným jazykom, až po uši obalené pieskom, od ostatných šťastných psov nerozoznáte, a odnesiete si tak iného chlpáča ako toho, s ktorým ste prišli.

Rodinnú dovolenku pri mori si najviac užijete, keď vám nikto nechýba

Autor článku:

Najpredávanejšie pobyty

Inšpirujte sa tými najpredávanejšími pobytmi za posledný týždeň

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK