Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa akých kritérií pobyty overujeme?

  • Pobyt overil člen Travelking tímu

    Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
  • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

    Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
  • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

    Veríme, že pobyty, ku ktorým sa vraciate, sú skutočne kvalitné.

Hunguest Hotels: maďarská záruka kvalitnej dovolenky

Hunguest Hotels je preslávená maďarská sieť hotelov, ktorá ponúka ubytovanie v 22 hoteloch rozmiestnených v štyroch krajinách. Najviac ich nájdete v turisticky obľúbených častiach Maďarska. Vyznačujú sa vysokou kvalitou služieb a ochotným personálom.

Prečo si vybrať Hunguest hotel?

Môžete sa spoľahnúť na profesionálny prístup a bezproblémový pobyt vďaka bohatým skúsenostiam uznávaného reťazca hotelov. Všetky hotely sú troj alebo štvorhviezdičkové a zaručujú komfortné ubytovanie, chutnú stravu i možnosť wellness. Keď sa vám bude páčiť v jednom z nich, je potom ľahké navštíviť iné miesto a užívať si rovnakú mieru pohostinnosti v inom hoteli rovnakej značky.

pelion


Zdieľanie hodnôt, zároveň však vlastná identita

Hoci hotely zdieľajú rovnaké hodnoty a úroveň služieb, neočakávajte ubytovanie ako cez kopirák. Každý z hotelov si zachováva svoju jedinečnú tvár. Hunguest Hotel Palota **** v Lillafüred pri Miskolci sa nachádza v priestoroch zámku uprostred zelene, Hunguest Hotel Pelion **** oproti tomu predstavuje modernú budovu kúsok od Balatonu. Hunguest Hotel Répce *** sa od ostatných líši priamym prepojením s kúpeľmi Bük, čo z neho robí ideálne miesto na kúpeľný pobyt v tomto maďarskom mestečku.

palota


Úchvatné možnosti wellness

Všetky Hungest hotely sú predovšetkým miestom, kde by ste si mali oddýchnuť. A aby vám to šlo čo najlepšie, sú hotely vybavené špičkovým wellness zázemím alebo sú priamo prepojené s termálnymi kúpeľmi.

To je prípad už spomínaného Hunguest Hotela Répce *** alebo Hunguest Hotela Flóra ***, ktorý má ako vlastný wellness ostrov, tak i priamy vstup do kúpeľov v Egeri. Tunajšia voda je vhodná na liečenie kĺbových a reumatických ochorení, ale rovnako tak len k rozjímaniu. To si užijete aj pri pobyte v Hunguest Hoteli Panorama *** len 150 metrov od termálneho jazera Hévíz. Vlastná pláž pri jazere Balaton a luxusné wellness s bazénmi, saunami a Kneippovým chodníkom potom ponúka Hunguest Bal Resort ****.

Hunguest Hotel Pelion **** sa pre zmenu môže pochváliť aquaparkom s termálnou vodou z vlastného prameňa a liečivou jaskyňou. Pobyt tu si užijú aj deti, majú tú prichystaný vlastný klub.

aquapark


Hunguest hotely nie sú len v Maďarsku

Ďalšími krajinami, kde by ste našli Hunguest Hotels, sú Rumunsko, Čierna Hora a Rakúsko. Práve do Rakúska sa s nami môžete vydať do Hunguest Hotela Heiligenblut **** priamo v Národnom parku Vysoké Taury. Lákajú vás horské dedinky, vodopády a trblietavé jazerá v údoliach? Tu sa nebudete môcť vynadívať. So zľavovou kartou si horskú turistiku užijete naplno, nesmú chýbať ale ani odpočinok v bazéne a saune.

heiligenblut

Slovo na záver

Ak hľadáte kvalitný hotel, ktorý sa o svojich hostí vie postarať na profesionálnej úrovni, a ešte k tomu si radi hoviete v bazéne či saune, vyskúšajte luxusný zážitok v niektorom z hotelov siete Hunguest Hotels. Vďaka našim ponukám budete mať ubytovanie lacnejšie a v bohatom balíčku nájdete všetko pre vašu skvelú dovolenku.Čo tak sa vydať na pobyt?

Autor článku:

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK