Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa čoho pobyty overujeme?

Každý pobyt označený nálepkou Osobne overené musí spĺňať aspoň 2 z 3 kritérií:

 • Pobyt overil člen Travelking tímu

  Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
 • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

  Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
 • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

  Veríme, že pokiaľ sa k pobytu zákazníci vracajú i po stýkrát, je skutočne kvalitný.

Čo podniknúť na Valentína

Len si to predstavte. Bublajúca vírivka, stlmené svetlo, slabá žiara sviečok okolo vás a vy si štrngáte šampanským so svojou drahou polovičkou. Nie je lepšie darovať na Valentína spoločne strávené chvíle viac než gýčové plastové srdiečko?
Čo podniknúť na Valentína

Pokiaľ chcete svojmu miláčikovi vážne urobiť radosť, skúste to tento rok inak. Aby sme vám uľahčili výber, pripravili sme si hneď niekoľko romantických tipov ako prežiť sviatok zamilovaných.

1. Privátne wellness

Rozmaznávanie a rozkoš, ktorá nikdy neomrzí. Užite si spoločné chvíle v privátnej saune alebo privátnej vírivke. A čím ešte vylepšiť takúto romantickú chvíľku? Fľašou vína alebo šampanského s jahodou. Týmto nikdy nešliapnete vedľa.

virivka

Kam za privátnym wellness:

2. Pobyt na zámku

A čo takto pobyt v čarovných priestoroch zámockých hotelov? Odporúčame dovolenku, kde sa nebudete musieť o nič starať, len si užívať masáže a vzájomnú blízkosť. A po tomto všetkom sa vrátite do úchvatných priestorov, v ktorých sa budete cítiť ako na zámku. Ak miluje vaša polovička (okrem vás, samozrejme) tiež romantiku, neváhajte a urobte jej radosť.

Dovolenka na zámku

Kam do zámockých komnát:

3. Romantická večera

Večera pri sviečkach je možno tak trochu klasika, ale zato má zaručený úspech. Aby aj nie. Lahodné jedlo, kytice ruží, svetlo sviečok... Navyše, ako hovorí staré porekadlo, láska prechádza žalúdkom. S týmto sa nedá nesúhlasiť.  

  <img src="https://travelking.cdn.it7.sk/images/blog/articles/full-images/0nGt9A8Y.jpg" alt="vecere" class="pdefault s11">
</div>

Kam na romantickú večeru pri sviečkach:

4. Luxus v hoteli

Ak si predstavujete niečo naozaj luxusné, ​​dokážeme vám pomôcť aj s týmto. Navštívte niektorý z preslávených štvorhviezdičkových hotelov, ktoré ponúkajú kvalitné bohaté služby. Tieto hotely navyše sídlia v populárnych lokalitách ako je Budapešť, Hévíz či Sárvár, v ktorých sa ani chvíľku nebudete nudiť.

 

  <img src="https://travelking.cdn.it7.sk/images/blog/articles/full-images/pGDpZeT6.jpg" alt="bazen" class="pdefault s11">
</div>

Kam za luxusom:

5. Valentín netradične

Prekvapte niečím netradičným, originálnym. Čo ale stále vymýšľať? Ak má váš miláčik rád víno, či už biele alebo červené, urobte mu radosť degustačným pobytom. Chcete skúsiť jedinečné ubytovanie? Tak vyskúšajte pobyt v libereckej rozhľadni. Pokiaľ preferujete skôr vonkajšie zážitky, nechajte sa zviezť kočom alebo na saniach ťahaných koňmi a vychutnajte si skvelú jazdu. Potom už ostáva sa len pritúliť.

Prípadne si užite dovolenku na Slovácku plnú zážitkov ako je výučba strihania viniča priamo vo vinárskej trati s vinohradníkom.

Užite si prechádzku

Kam za netradičnými zážitkami:

Autor článku:

Najpredávanejšie pobyty

Inšpirujte sa tými najpredávanejšími pobytmi za posledný týždeň

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK