Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa čoho pobyty overujeme?

Každý pobyt označený nálepkou Osobne overené musí spĺňať aspoň 2 z 3 kritérií:

  • Pobyt overil člen Travelking tímu

    Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
  • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

    Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
  • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

    Veríme, že pokiaľ sa k pobytu zákazníci vracajú i po stýkrát, je skutočne kvalitný.

Cestovný denník: Penzión MeryJán

Sú miesta, kde si skvele oddýchnete. Sú miesta, kde sa skvele zabavíte. A konečne, sú miesta ako Penzión MeryJán, kde zažijete oboje. Osobne pre vás overujeme hotely, penzióny a kvalitu nimi ponúkaných služieb. Penzión MeryJán sme overovali veľmi radi.
Cestovný denník: Penzión MeryJán

Pokojná časť obľúbených kúpeľov

Penzión leží na kopci len pár stoviek metrov od Termálneho kúpaliska Podhájska v rovnomennej obci. Okolité ticho ruší len spokojné mraučanie hostí v miestnom Grill bare, i napriek tomu ste v centre kúpeľného diania za niekoľko minút chôdze. Izby sú čisté, dostatočne priestranné a pekne zariadené, rozhodne teda nejde o ubytovanie typu „na prespanie dobré“. Dokázali by sme si tu predstaviť aj dlhší pobyt a neradi sme izbu opúšťali (jeden člen tímu sa dokonca schoval do skrine dúfajúc, že si ho ďalší hostia nevšimnú).

Pohodlné izby penziona

Personál penziónu je ústretový a ochotne so všetkým poradí. Raňajky sa podávajú vo vstupnej miestnosti, ktorá slúži zároveň ako recepcia a jej zaujímavá výzdoba pôsobí veľmi príjemne nielen na apetít, ale tiež na náladu. Pri penzióne nájdete tenisový kurt i pingpongový stôl, vnútri potom zariadenú posilňovnu, ak si teda budete chcieť na svojej dovolenke ponaťahovať svaly alebo si zašportovať s celou rodinou, nemusíte nikam chodiť.

Termálne kúpalisko v Podhájskej, ku ktorému dôjdete od penziónu naozaj za chvíľu, je ďalšou možnosťou, ako stráviť dovolenkový deň. Plávať v teplej vode a užívať si liečivé účinky termálnych prameňov je skutočná pohoda, deti potešia tobogany a ďalšie atrakcie.

Pri grilovanom prasati sme krochkali blahom

K večeru to v Penzióne MeryJán začína žiť, o 18:00 sa totiž otvára miestny Grill bar. Dôrazne odporúčame zarezervovať si vopred stôl, inak sa totiž hľadá prázdne miesto veľmi ťažko. Bar je plný predmetov, starožitností, artefaktov a fotografií, ktoré majitelia penziónu nazbierali na cestách po svete, obzvlášť pri večernom osvetlení tak hrajú steny všetkými možnými farbami.

Široký výber alkoholických i nealkoholických nápojov skvelo dopĺňa zlatý klinec večera – grilované prasa. Zlatistá kôrka a mäso rozpadajúce sa na jazyku dávajú tušiť, že prasiatko (ktoré se mimochodom točí nad ohňom priamo pred vašimi zrakmi) je robené s láskou a umom. Ako predkrm či zákusok nie je nič lepšieho než klobásky čerstvo vybraté z udiarne priamo v bare, prípadne grilovaný hermelín s poctivou náložou chrumkavej zeleniny.

Prasa grilujú usmievaví majitelia penziónu
Dať si môžete aj ďalšie špeciality

Avšak nielen jedlo a pivo (vynikajúci Zlatý bažant!) udržia človeka pri živote. Preto je v Grill bare niekoľko večerov každý týždeň prítomná i živá hudba. Zatiaľčo zo začiatku večera funguje skôr ako kulisa pre gurmánsky zážitok, neskôr sa priestor pred kapelou zaplní tancujúcimi osobami každého veku. Všetkých milovníkov zábavy teda rozhodne čaká skvele strávená noc.

Celkovo musíme MeryJánu udeliť „zlatého bludišťáka“ za všetky aspekty krásne strávenej dovolenky. Lokalita Podháskej, izby na úrovni luxusnejšieho hotela, usmievavý personál, výborné jedlo – no tak, nenúťte nás to opakovať. Choďte do MeryJánu!

Autor článku:

Najpredávanejšie pobyty

Inšpirujte sa tými najpredávanejšími pobytmi za posledný týždeň

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK