Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa akých kritérií pobyty overujeme?

  • Pobyt overil člen Travelking tímu

    Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
  • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

    Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
  • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

    Veríme, že pobyty, ku ktorým sa vraciate, sú skutočne kvalitné.

Cestovný denník: Kyjovský pivovar

Pivo, to sú vraj štyri písmená, ktoré hýbu mužským svetom. Verte však, že dovolenku v Kyjovskom pivovare si užijú aj manželky, priateľky, deti, seniori a určite aj vy, nech už patríte do ktorejkoľvek zmienenej kategórie.

Ako tam? A prečo?

Ku Kyjovskému pivovaru sa dostanete veľmi pohodlne ako autom, tak vlakom. My sme si zvolili cestu autom, zadarmo zaparkovať sa dá okolo hotela v podstate všade. Vlakové nádražie i autobusová zastávka však ležia len dve minúty chôze od pivovaru, takže ani tu na vás nečaká žiadny problém.

Po príchode do hotela nás uvítala milá recepčná, check in zabral iba pár minút. Na recepcii si tiež vyberáte jedlo, ktoré vám tak naservírujú na večeru. Výber je naozaj bohatý, nech už sú vaše chute akékoľvek, určite vás niečo zaujme.

Izby majú všetko potrebné

Izby sú útulné a vybavené všetkým potrebným, postele pohodlné a okná dobre izolujú, takže aj napriek tomu, že smerujú do ulice, nerušil nás cez noc žiadny hluk. Z izby sa dostanete po chodbe a schodoch priamo do reštaurácie, nemusíte teda chodiť zakaždým cez recepciu. Ubytovanie teda hodnotíme veľmi priaznivo, za celý pobyt sme boli so všetkým na 100 % spokojní.

Po poriadnom jedle poriadne pivo

Pri raňajkách si vyberiete z ponuky párkov, vajíčok, udenín, syrov, cereálií, ale aj sladkých pokrmov a buchiet. Ten pravý gurmánsky zážitok však prichádza pri večeri. My sme si pochutnali na výbornom steaku s opečenými zemiakmi a bohatou oblohou. Tiež ostatné jedlá z večerného menu však vyzerali k nakusnutiu.

Na polpenzii sme si pochutili

Okrem skvelého jedla musíme samozrejme pochváliť tiež miestne pivo. Medový špeciál pekne pohladí po jazyku a kyjovská jedenástka je chuťovo tak zohraná, že by sa od nej ta Klapzubova mohla učiť. Príjemným bonusom je možnosť dohodnúť si prehliadku pivovaru a pozrieť sa, ako k výrobe zlatavého nápoja dochádza.

Pivovar si pripravil tiež špecialitu pre dámy – bohatú ponuku pivnej kozmetiky s pivnými telovými mliekami, šampónmi a ďalšími prípravkami zaručujúcimi, že si pobyt užije aj vaša pokožka.

Pivná kozmetika pre dámy

Keď sa to vezme dookola a bicyklom

Okolie Kyjova sa doslova hemží potencionálnymi výletmi. Jedinečná atmosféra južnej Moravy vás uchváti priamo v Kyjove i v ostatných blízkych mestách a dedinkách. Vydať sa môžete do vínnych pivníc, ale tiež ku zámkom, hradom, rozhľadňám, natiahnuť si nohy pri cyklistike či turistike, je toho skrátka veľa, čo podniknúť. My sami sme na podobné výlety bohužiaľ nemali čas, takže dúfame, že to pri návšteve Kyjovského pivovaru doženiete za nás.Čo tak sa vydať na pobyt?

Autor článku:

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK