Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa čoho pobyty overujeme?

Každý pobyt označený nálepkou Osobne overené musí spĺňať aspoň 2 z 3 kritérií:

 • Pobyt overil člen Travelking tímu

  Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
 • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

  Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
 • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

  Veríme, že pokiaľ sa k pobytu zákazníci vracajú i po stýkrát, je skutočne kvalitný.

Ako preskočiť jazykovú bariéru ?

Chtěli byste na dovolenou do zahraničí, ale neumíte žádný cizí jazyk? Bojíte se, jak se dorozumíte, co když se vyskytne problém a vy si nebudete vědět rady? Máme pro vás tipy na pobyty a hotely v zahraničí, kde se dorozumíte česky.
Ako preskočiť jazykovú bariéru ?

S niektorými ľuďmi sa proste nedohovoríte. Často je to ale tím, že nehovoríte rovnakým jazykom. Najlepšie potom je, ak sa s nim niekto dohovorí za vás. Český personál v zahraničných hoteloch, sprievodcovia a delegáti alebo šikovná zákaznícka podpora môžu byť vašimi barličkami na ceste za dovolenkou bez komunikačných problémov.

Rakúsko v českom hoteli

Susedné Rakúsko je obľúbenou turistickou lokalitou nielen pre svoju kultúru, históriu a krásnu horskú prírodu, ale aj pre pohostinnosť tamojších ubytovacích zariadení. Podiel na tom má aj fakt, že v mnoho hoteloch a penziónoch v Rakúsku je česky hovoriaci personál.

Naše TIPY na ubytovanie:

 • Hotel Alpen Arnika leží vo výške 1 650 m.n.m. v stredisku Tauplitzalm neďaleko mestečka Bad Mitterndorf, ktoré je navštevované pre množstvo turistických chodníkov, cyklotrás aj termálnym kúpeľom. Okrem českého personálu pobyt spríjemní krásny interiér hotela a oblasť plná krásnej prírody a priezračne čistých jazier. V miestnej reštaurácii si pochutnáte na tradičných štajerských špecialitách a výborných vínách.
Dovolenku v Alpách si užijete bez obáv z jazykovej bariéry.
 • Hotel Alpenhof sa môže pochváliť ideálnou polohou v alpskom stredisku Semmering len jednú hodinu cesty od Viedne. Do strediska ide priame vlakové spojenie z Prahy. Pardubic, Českého Třebova, Brna a Břeclavu. Personál hotela je z Česka a Slovenska, takže žiadne problémy s porozumením nehrozia, ochotne vám poradia ohľadom výletov aj všetkého ostatného.


Stresy s rezerváciou vyrieši zákaznícka podpora

Pokiaľ voláte do zahraničného hotela a chcete si rezervovať izbu, obvykle je potrebné vedieť aspoň anglicky.Zákaznícka podpora Travelkingu vám však akýkoľvek hotel z ponuky rada na požiadanie zarezervuje a vy tak nemusíte nič riešiť.

 • Jedným z hotelov, ktorý si často nechávali zákazníci od podpory Travelkingu rezervovať, je maďarský Thermal Hotel Superior v Mosonmagyaróváre, obľúbenom kúpeľnom meste len 2 hodiny cesty autom z Brna. Po rezervácii od nás už ostáva len prísť a užiť si pobyt, tradičnú maďarskú kuchyňu a nové privátne wellness so širokou ponukou masáží. Skvelé je, že do kúpeľov to máte len minútku chôdze, takže môžete isť z hotela kľudne rovno v županoch.
Kúpele pár metrov od ubytovania , nemusíte sa pýtať na cestu.

Autor článku:

Najpredávanejšie pobyty

Inšpirujte sa tými najpredávanejšími pobytmi za posledný týždeň

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK