7 pobytov, ktoré ocení každý muž ako darček na Valentína

Darujte partnerovi k tohtoročnému Valentínovi skvelý zážitok - pobyt, ktorý si obaja užijete a budete na neho spomínať. Vybrali sme pre vás tipy na úžasnú dovolenku s golfom, vínom, pivom, ale i relaxáciou vo wellness. Stačí len vybrať ten váš vysnívaný.

Biele Karpaty pre vinárov

Vínna pivnica

Radí sa váš partner medzi milovníkov vína a jeho predstava o ideálnom odpočinku má podobu degustácie vo vínnej pivnici? Tak to bude pobyt v Hoteli Radějov *** správnou voľbou. Ubytovanie v pekných izbách, stravovanie formou polpenzie, nápoj po príchode na privítanie a predovšetkým sobotňajšia degustácia vína je prísľubom skvelej dovolenky. Po degustácii si vychutnajte neobmedzenú konzumáciu moravských sudových vín vo vínnej pivnici a na počúvanie aj k tancu vám zahrá harmonikár. Súčasťou balíčka je aj neobmedzený vstup do wellness centra s vírivkou, saunami a Kneippovým chodníkom.

Ak vám ostane čas na výlet, vydajte sa do Zlína na Baťov mrakodrap a zo strešnej vyhliadkovej terasy či reštaurácie si užite výhľad na celé mesto.


Prepychový golfový pobyt

Golfové ihrisko

Ak váš partner zbožňuje golf, zamiluje si aj pobyt v maďarskom Zalacsány v luxusnom Zala Springs Golf Resorte. Golfové ihrisko, ktoré leží na pozemku rezortu s rozlohou 160 hektárov, je unikátom v rámci celej strednej Európy a prvé svojho druhu v celom Maďarsku. Golfové ihrisko ponúka 18 jamiek, ktoré navrhol Robert Trent Jones Jr, hviezda vo svojom odbore.

Ubytovaní budete v luxusnom apartmáne (29 - 35 m²) s moderným vybavením a každý deň si doprajete bohaté raňajky formou bufetu. V cene je tiež GREEN FEE na 18jamkovom ihrisku zahŕňajúci vstup na „cvičnú lúku” a golfové loptičky. Ak vy fanúšičkou golfu nie ste, tak zatiaľ čo váš milý bude na golfovom ihrisku odpaľovať loptičky, vy si môžete oddýchnuť v termálnom wellness v neďalekom hoteli, kam máte vstup zadarmo.


Poděbrady pre pivárov

Pivné kúpele

Fanúšikov zlatistého moku je v našich končinách veľa. Ak k nim patrí aj váš partner, vezmite ho do Poděbradských pivných kúpeľov. A kde inde by mali byť pivné kúpele ako v pivovare. Užite si spoločne atmosféru miesta, kde sa pivo začalo variť už v roku 1502. Čaká vás tu horúci pivný kúpeľ s chmeľom v dubovej vani a následnou relaxáciou na lehátku. Súčasťou procedúry je neobmedzená konzumácia nepasterizovaného 11° piva Poděbradský zdroj. Ubytovaní budete v Hoteli Soudek *** len 7 minút od kúpeľov. Čakajú vás útulné izby a Juhočeská reštaurácia, kde si vychutnáte polpenziu.

A čo robiť, keď práve nebudete naložení v pive? Ak ste filmoví nadšenci, zájdite do Film Legends Múzea s viac ako 600 exponátmi. Potom sa môžete vydať na romantickú prechádzku po kolonáde.


Karlovy Vary: relax & múzeá

Karlovy Vary

Dovolenka v Hoteli Millenium **** je ideálnou kombináciou odpočinku a zážitku z návštevy karlovarských atrakcií. Odporúčame víkendový pobyt, ktorý okrem lahodnej polpenzie v elegantnej reštaurácii a horúceho Millenského vareného vína zahŕňa aj vstup do saunového sveta, teplý rašelinový zábal a čokoládový perličkový kúpeľ pre dvoch. Hotelové wellness vás iste nadchne - má rozlohu 380 m² a nechýba v ňom vírivka ani soľná jaskyňa.

Po relaxácii v hoteli sa vydajte na prieskum Karlových Varov. Prejdite sa po miestnych kolonádach, navštívte múzeum Jána Bechera a zistite viac o histórii bylinného likéru, ktorý tu môžete aj ochutnať. Pekné je aj múzeum sklárne Moser. Máte s partnerom radšej prírodu? Vydajte sa na náučný chodník Božídarského rašeliniska.


Dobrodružstvo v Adršpachu

Adršpach

Hotel Praha *** klame svojim názvom, nenájdete ho totiž v hlavnom meste našich susedov, ale v Adršpachu. Budova hotela je kultúrnou pamiatkou a slúži hosťom nepretržite už vyše 400 rokov. Tešte sa na príjemné ubytovanie, ale aj na skvelú polpenziu.

Bol váš milý fanúšikom stavebnice Merkur? Tak sa spolu vydajte na výlet do Múzea stavebnice Merkur, ktoré je v neďalekej Polici nad Metují a k videniu tu sú novodobé i staré vláčiky, ale aj Oceľové mesto. To je dokonca v knihe rekordov. A čo by to bolo za dovolenku v Adršpachu, ak by ste nevideli Adršpašské skaly, najväčšie a najdivokejšie skalné mesto Strednej Európy, či Broumovské steny.


Bunkre a odpočinok v Jeseníkoch

Jeseníky - bunkry

Hotel Garni Kolštejn *** nájdete v obci Branná a okrem vynikajúcej polpenzie si tu predovšetkým skvele odpočiniete vo wellness. To ponúka bazén so slanou vodou a saunový svet s bylinkovou, soľnou, parnou, fínskou a keltskou saunou a vírivkou. Zadarmo dostanete aj Jeseníky Region Card plnú zliav.

Hral sa váš partner ako malý s vojačikmi či rovno na vojakov? Potom ho iste nadchne výlet do okolia mesta Králíky. Nachádza sa tu takmer 250 bunkrov. Tie vznikli pred druhou svetovou vojnou a niektoré z nich sú prístupné verejnosti. Potom sa zájdite pozrieť na jedinečné delostrelecké pevnosti Hůrka, Hanička a Bouda. Neďaleko je aj Vojenské múzeum a Pechotný zrub K-S 14.


Preneste sa do minulosti

Brno

Cosmopolitan Bobycentrum **** je známy brnenský hotel, ktorý okrem komfortných izieb ponúka raňajky formou bufetu a zľavu na wellness. Predovšetkým sa ale stane vaším východiskovým bodom na skvelé výlety po Brne a jeho okolí.

Vydajte sa preskúmať brnenské podzemie, vstup do neho nájdete v centre mesta na Zelnom trhu, potom vyjdite na kopec k hradu Špilberk a pokochajte sa výhľadom, na obed či medovinu zájdite do Stredovekej či Rytierskej krčmy. Za návštevu stojí aj Technické múzeum a Kryt 10-Z, ktorý je sprístupnený verejnosti.Co se takhle vydat na pobyt?

Autor článku:

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK